Karel Krejčí

Karel Krejčí

Český fotbalový trenér (*1968), jenž byl jako asistent Pavla Vrby u zisku mistrovského titulu Viktorie Plzeň v letech 2011 a 2013 i u opakovaného postupu do základní skupiny Ligy mistrů.

V lednu 2014 se stal Vrbovým asistentem u české reprezentace. Od srpna 2015 byl  také hlavním koučem Plzně, u níž vystřídal Miroslava Koubka. V týmu skončil v květnu 2016 po zisku mistrovského titulu.

Jako hlavní kouč dovedl Viktorii do základní skupiny Evropské ligy, v ní se ovšem týmu příliš nedařilo a do jarních bojů nepostoupil.

Karel Krejčí končí u fotbalové reprezentace do 21 let

U české fotbalové reprezentace do 21 let končí trenér Karel Krejčí, který byl u mužstva od prosince 2018. O jeho odvolání od týmu "Lvíčat" rozhodl na dnešním jednání výkonný výbor Fotbalové asociace ČR. O novém kouči ještě rozhodnuto není, ve hře je několik kandidátů.

Krejčí dnes na výkonném výboru přednesl analýzu vystoupení mužstva v uplynulém kvalifikačním cyklu. Mladí reprezentanti postoupili na mistrovství Evropy, ale na konci března ve skupině neuspěli a do další fáze šampionátu neprošli. Návrh na odvolání přijal výkonný výbor většinově.

Pokračovat