Václav Milík mladší (plochodrážník)

Plochodrážní GP v Praze vyhrál Kolodziej, Milík skončil dvanáctý
Motocykly

Poslední skončil ve finálové jízdě Australan Jason Doyle, vítěz z Prahy z let 2016 a 2017.
Milík si všechno dělá sám, přesto věří, že na Markétě prožene špičkové jezdce
Motocykly

"Nikdy nezapomenu na rok 2017, kdy jsem skončil třetí," hodnotí pražské starty nejlepší český plochodrážník.
Milík zná svoji cestu do Grand Prix, je jí evropský titul
Motocykly

Český plochodrážní jezdec Václav Milík se nevzdává snu o stálé účasti v seriálu Grand Prix.
Divokou kartu na plochodrážní GP v Praze získal opět Milík
Motocykly

Držitelem divoké karty pro start v plochodrážní Grand Prix České republiky se stal opět Václav Milík.
Woffinden je potřetí mistrem světa na ploché dráze
Motocykly

Václav Milík v Toruni obsadil 14. místo a celkově mu patří sedmnáctá příčka.
Milík touží po druhé Zlaté přilbě. Rád bych té první přidal sestřičku, říká
Motocykly

"Finále je mým cílem, pak se uvidí. Bylo by to vážně krásné obhájit. Navíc atmosféra v Pardubicích je neskutečná," říká Václav Milík..
Plochodrážní GP v Praze vyhrál Lindgren, Milík skončil jedenáctý
Motorismus

Český jezdec byl až do poslední rozjížďky základního rozpisu ve hře o semifinále, nakonec na loňský bronz nenavázal.
Chci patřit do světové špičky nastálo, říká plochodrážník Milík. V Praze myslí opět na stupně vítězů
Motocykly

Nejlepší český plochodrážní jezdec bude v zítřejším závodu Grand Prix na břevnovské Markétě obhajovat bronz z minulého roku.
Kopecký získal desátý Zlatý volant, nejvíc hlasů dostal Lacko
Motorismus

Exkluzivními hosty slavnostního vyhlášení byli bývalý pilot formule 1 David Coulthard a motocyklový šampion Mick Doohan.
Šampioni Lacko, Kopecký i Milík převzali ceny Autoklubu
Motorismus

Ve čtvrtek večer se v Praze konal galavečer motoristického sportu. Oceněni byli Adam Lacko, Jan Kopecký i Václav Milík.
Na Milíka divoká karta na plochodrážní Grand Prix nezbyla, bude druhým náhradníkem
Motocykly

Václav Milík se nedostal mezi kvarteto vyvolených plochodrážníků, kteří jako držitelé divoké karty doplní startovní listinu Grand Prix v příští sezoně
Vítěz pražské plochodrážní Grand Prix Doyle se stal mistrem světa
Motocykly

Jason Doyle prolomil loňskou smůlu a stal se mistrem světa na krátké ploché dráze. Vítěz Zlaté přilby Václav Milík byl celkově šestnáctý.
Při Milíkově neúčasti získal titul na ploché dráze poprvé Franc
Motorismus

Vítěz nedávné Zlaté přilby a čtyřnásobný domácí šampion Václav Milík se domácího mistrovství neúčastnil kvůli Grand Prix v Toruni.
Na Markétě po roce lilo jako z konve, zkrácený Memoriál Luboše Tomíčka vyhrál Australan Fricke
Motocykly

Václav Milík potvrdil pravidlo, že se čerstvým vítězům Zlaté přilby druhý den v "Tomíčkovi" nedaří, obsadil až 13. pozici.
Milík zlomil po 21 letech české prokletí ve Zlaté přilbě
Motocykly

Václav Milík vyhrál plochodrážní Zlatou přilbu jako první český závodník od triumfu Tomáše Topinky v roce 1996.
Milík by ziskem Zlaté přilby překonal tátu, ale titul v orbě mu bude stále chybět
Motocykly

Václav Milík je v závěru povedené sezony jedním z hlavních favoritů na vítězství v 69. ročník nejstaršího stále pořádaného závodu na ploché dráze.
Na start v Zlaté přilbě stojí plochodrážní hvězdy frontu. Listina by prý mohla mít i sto jmen
Motocykly

Václava Milíka čeká v prestižním závodě těžký boj. Na startu budou hvězdy Grand Prix i obhájci cenění trofeje z dílny klenotníka Lejhance.
Plochodrážník Milík zvítězil ve Švédsku a posunul se na druhé místo mistrovství Evropy
Motorismus

Václav Milík nenašel ve třetím závodě ME ze čtyř přemožitele a v celkovém pořadí se dostal na druhé místo za Lotyše Lebeděvse.
Milík zahájil obhajobu stříbra v ME druhým místem v Toruni
Motocykly

Václav Milík v Toruni navázal na senzační bronz z pražské Grand Prix. V pátek ho dokázal porazit jen domácí Jaroslaw Hampel.