VIDEO Souboj zlosynů. Haye jako první poslal k zemi Chisoru

Antonín Vavrda Antonín Vavrda
15. 7. 2012 1:49
Podívejte se, jak David Haye knockoutoval svého krajana Derecka Chisora.
David Haye knockoutuje Derecka Chisoru | Video:

Londýn - Nejprve se ti dva profackovali na tiskové konferenci po zápase Vitalij Kličko - Dereck Chisora.

Potom si za nemalé peníze zaplatili lucemburské boxerské licence, aby si to mohli rozdat v ringu. Před zápasem je oddělovala mříž. Po něm se však plácali po zádech a smáli se jak největší kamarádi.

Předtím ale stihl dvaatřicetiletý David Haye, který v září roku 2011 ohlásil první odchod do důchodu, svého o pět let mladšího krajana knockoutovat. Postaral se tak o skutečně historický kousek.

O Chisorovi se totiž tvrdilo, že má bradu ze železa a vůli z ocele a že jej může dostat na kolena snad jen parta policistů při zatýkání.

Ostatně, na fakt, že dokázal to, co se v únoru nepovedlo i Vitaliji Kličkovi, "Hayemaker" v průběhu roku několikrát všem okázale připomněl...

 

Pokud jste v článku zaznamenali chybu nebo překlep, dejte nám, prosím, vědět prostřednictvím kontaktního formuláře. Děkujeme!

Právě se děje

Aktualizováno před 1 minutou

Porucha trakčního vedení na Vysočině omezila spojení mezi Prahou a Brnem

Kvůli poruše trakčního vedení u Golčova Jeníkova na Vysočině nejezdí mezinárodní rychlíky přes Brno, úsek objíždějí přes Přerov. Regionální vlaky nahradily autobusy. Omezení na koridoru začalo po deváté hodině. Správa železnic na twitteru uvedla, že po jedné koleji by se mělo začít jezdit zhruba od 14 hodin, plné obnovení provozu předpokládá v podvečer.

"Kvůli poškozenému trakčnímu vedení po pádu stromu je zatím zcela zastaven provoz na trati přes Vysočinu u Golčova Jeníkova, část vlaků mezi Prahou a Brnem jezdí přes Přerov," informovala po poledni Správa železnic.

Odklon se dopoledne dotkl spoje EC Metropolitan směřujícího z Prahy přes Brno a Břeclav dál na Slovensko a do Maďarska nebo rychlíku Vindobona, který spojuje Prahu, Brno a Vídeň. Tyto vlaky kvůli poruše na koridoru jedou objízdnou trasou přes Přerov, mimo stanice Brno-Královo Pole a Brno-hlavní nádraží, upozornily České dráhy. Na opravě poškozeného trakčního vedení pracuje Správa železnic.

Zdroj: ČTK
před 31 minutami

Vrah ženy z úřadu práce u soudu prohlásil, že je nevinný. Soudní proces označil za parodii

Jiří Dvořák, který je obžalovaný z několika trestných činů včetně zastřelení ženy na pražském úřadu práce, u soudu prohlásil, že je nevinný. Odmítl vypovídat, protože soud podle něho "drze pohrdá zákony" a on se nebude "zúčastňovat parodie na spravedlivý proces". Sedmašedesátiletému muži hrozí doživotní vězení.

Vedle vraždy úřednice viní obžaloba Dvořáka také z útoku kyselinou sírovou na jeho bývalou kolegyni a z toho, že nastražil střelné zařízení na pronajímatelku bytu, který měl na základě soudního rozhodnutí opustit. Všem ženám, na které Dvořák útočil, bylo okolo 50 let. Podle kriminalistů se na nich mstil za domnělá příkoří, která mu způsobily.

Dohodu o vině a trestu se státní zástupkyní Dvořák u pražského městského soudu odmítl, zástupcům médií ukazoval vztyčené prostředníčky. Z výslechu Dvořáka podle policie vyplynulo, že chtěl v páchání zločinů pokračovat, a to vůči lidem, s nimiž měl v posledních letech spory.

Zdroj: ČTK
Další zprávy