VIDEO Souboj zlosynů. Haye jako první poslal k zemi Chisoru

Antonín Vavrda Antonín Vavrda
15. 7. 2012 1:49
Podívejte se, jak David Haye knockoutoval svého krajana Derecka Chisora.
David Haye knockoutuje Derecka Chisoru | Video:

Londýn - Nejprve se ti dva profackovali na tiskové konferenci po zápase Vitalij Kličko - Dereck Chisora.

Potom si za nemalé peníze zaplatili lucemburské boxerské licence, aby si to mohli rozdat v ringu. Před zápasem je oddělovala mříž. Po něm se však plácali po zádech a smáli se jak největší kamarádi.

Předtím ale stihl dvaatřicetiletý David Haye, který v září roku 2011 ohlásil první odchod do důchodu, svého o pět let mladšího krajana knockoutovat. Postaral se tak o skutečně historický kousek.

O Chisorovi se totiž tvrdilo, že má bradu ze železa a vůli z ocele a že jej může dostat na kolena snad jen parta policistů při zatýkání.

Ostatně, na fakt, že dokázal to, co se v únoru nepovedlo i Vitaliji Kličkovi, "Hayemaker" v průběhu roku několikrát všem okázale připomněl...

 

Pokud jste v článku zaznamenali chybu nebo překlep, dejte nám, prosím, vědět prostřednictvím kontaktního formuláře. Děkujeme!

Právě se děje

před 5 minutami

Slib uspořit 80 miliard v rozpočtu trvá, uvedl Stanjura. Letos očekává inflaci přes osm procent

Ministerstvo financí v nové prognóze zhoršilo odhad růstu ekonomiky v letošním roce na 3,1 procenta z listopadových 4,1 procenta. Zároveň úřad čeká proti odhadům z listopadu vyšší průměrnou inflaci za celý letošní rok, a to 8,5 procenta. V listopadu resort počítal pro letošní rok s inflací 6,1 procenta. Prognózu ve čtvrtek zveřejnilo ministerstvo.

Ministr financí Zbyněk Stanjura (ODS) zároveň informoval o tom, že na základě nové predikce může úřad v novém rozpočtu pro letošní rok počítat s vyššími příjmy o zhruba 60 miliard korun. "O tyto příjmy nebudeme snižovat náš slib uspořit v novém rozpočtu na výdajové straně až 80 miliard korun a využijeme je na dodatečné výdaje v letošním roce, jako jsou mimořádná valorizace penzí či zvýšení příspěvků na bydlení kvůli dražším energiím," uvedl Stanjura.

Zdroj: ČTK
před 27 minutami

RegioJet smí opět jezdit mezi Budějovicemi, Krumlovem a Pískem. Kraj se za zákaz omluvil

Žluté autobusy firmy RegioJet budou od 22. ledna znovu vozit cestující mezi městy v jižních Čechách bez omezení. Firma nesměla od poloviny prosince převážet lidi, kteří jedou z Českých Budějovic do Českého Krumlova nebo Písku. Jihočeský kraj to firmě zakázal, podmínil tím novou licenci. Kraj po kritice své rozhodnutí změnil, firma zažádala o novou licenci a získala ji. Ve čtvrtek to v tiskové zprávě sdělila manažerka dopravy firmy RegioJet Kristýna Slezáková.

S autobusy Student Agency jezdily na těchto trasách stovky lidí do práce nebo do školy. Zákaz kraje vyvolal řadu negativních reakcí a ten své stanovisko změnil. RegioJet hned požádal o vydání nové licence a od této soboty plně obnoví vnitrokrajskou přepravu cestujících na lince Praha - Písek - České Budějovice - Český Krumlov.

Podle kraje byl zákaz chybou firmy Jikord, která je jihočeským koordinátorem dopravy. Zaměstnanci Jikordu udělali špatné rozhodnutí, bez vědomí krajského úřadu, uvedl ve čtvrtek na Facebooku jihočeský hejtman Martin Kuba (ODS). 

Zdroj: ČTK
Další zprávy