VIDEO Hlupák Molina přišel během minuty o mistrovské ambice

Antonín Vavrda Antonín Vavrda
18. 11. 2012 7:45
Podívejte se, jak Antonio DeMarco knockoutoval Johna Molinu.
Antonio DeMarco knockoutuje Johna Molinu | Video:

Oakland - Poprvé stál v ringu před zápasem o světový titul. A totálně vyhořel. Americký boxer John Molina se v souboji s Mexičanem Antoniem DeMarkem zachoval jako začátečník.

V duel o titul mistra světa WBC v lehké váze totiž už po 25 vteřinách chytil čistou zadní na bradu, kterou jej DeMarco poslal přes půl ringu do provazů. Molina se chvíli snažil na následující smršť úderů reagovat kontry, leč marně.

V ten okamžik, však místo pokleknutí na koleno, aby se nechal počítat a měl šanci se vydýchat, si Molina sedl na spodní provaz a s rukama nad hlavou do sebe nechal bušit.

Nedal tak ringovému jinou možnost, než mezi oba boxery vstoupit a tím zápas ukončit. DeMarco tak svůj titul obhájil přesně za 44 vteřin a Molina si poté ve svém rohu pořádně zanadával. Nikoliv na rozhodčí či trenéry, ale sám na sebe...

 

Pokud jste v článku zaznamenali chybu nebo překlep, dejte nám, prosím, vědět prostřednictvím kontaktního formuláře. Děkujeme!

Právě se děje

Aktualizováno před 10 minutami

Systém Czech Point kvůli technickému výpadku nevydával výpisy z rejstříků. Hodinu po poledni už systém funguje

Kontaktní místa veřejné správy Czech Point nemohli vydávat výpisy z rejstříků, důvodem byl plošný technický výpadek. Na Twitteru to oznámila Česká pošta. 

Kontaktní místa Czech Point po 13. hodině opět fungují, technické problémy byly odstraněny, oznámila pošta. Výpadek ve vydávání výpisů trval zhruba hodinu a půl.

Zdroj: ČTK
Aktualizováno před 36 minutami

Reakce na kauzu Dozimetr: Dopravní podnik bude při prodeji nemovitostí nad 50 milionů potřebovat souhlas

Radní hlavního města v pondělí z pozice valné hromady změnili stanovy pražského dopravního podniku (DPP) tak, že jeho vedení nově nebude moci bez souhlasu vedení metropole rozhodovat o majetkových transakcích nad 50 milionů korun. Dosud byl limit zhruba šest miliard korun. Opatření radní schválili na pokyn městského zastupitelstva, které jim to uložilo předminulý týden spolu se zadáním hloubkového auditu v DPP a dalších městských firmách, které měl v gesci obviněný bývalý náměstek primátora za STAN Petr Hlubuček.

Policisté z Národní centrály proti organizovanému zločinu kvůli hospodaření v DPP obvinili více než desítku lidí, vedle Hlubučka také podnikatele Michala Redla, bývalého člena představenstva DPP Mateje Augustína a další členy vedení podniku, který jako největší městská firma provozuje MHD.

Změnu stanov na jednání zastupitelů prosazovala radní Hana Marvanová (STAN), která také připravila dnes schválený návrh. Dodala, že o změnu usilovala delší dobu. "Za mě je to koncepční změna, o kterou jsem usilovala dlouho, aby byla větší kontrola nad hospodařením," řekla. Změna začne platit v blízké době po zapsání nové verze stanov do obchodního rejstříku.

Zdroj: ČTK
Aktualizováno před 38 minutami

Porucha trakčního vedení na Vysočině omezila spojení mezi Prahou a Brnem

Kvůli poruše trakčního vedení u Golčova Jeníkova na Vysočině nejezdí mezinárodní rychlíky přes Brno, úsek objíždějí přes Přerov. Regionální vlaky nahradily autobusy. Omezení na koridoru začalo po deváté hodině. Správa železnic na twitteru uvedla, že po jedné koleji by se mělo začít jezdit zhruba od 14 hodin, plné obnovení provozu předpokládá v podvečer.

"Kvůli poškozenému trakčnímu vedení po pádu stromu je zatím zcela zastaven provoz na trati přes Vysočinu u Golčova Jeníkova, část vlaků mezi Prahou a Brnem jezdí přes Přerov," informovala po poledni Správa železnic.

Odklon se dopoledne dotkl spoje EC Metropolitan směřujícího z Prahy přes Brno a Břeclav dál na Slovensko a do Maďarska nebo rychlíku Vindobona, který spojuje Prahu, Brno a Vídeň. Tyto vlaky kvůli poruše na koridoru jedou objízdnou trasou přes Přerov, mimo stanice Brno-Královo Pole a Brno-hlavní nádraží, upozornily České dráhy. Na opravě poškozeného trakčního vedení pracuje Správa železnic.

Zdroj: ČTK
Další zprávy