VIDEO Jak britský obr Price málem přizabil Sextona

Antonín Vavrda Antonín Vavrda
20. 5. 2012 1:40
Podívejte se na to, jak Brit David Price knockoutoval svého krajana Sama Sextona.
David Price knockoutuje Sama Sextona | Video:

Liverpool - Jestliže si v letošním roce jezdí do Liverpoolu na Anfield Road většina britských fotbalových týmů pro ligové body, pro cizí boxery to není až tak oblíbená destinace.

Z města Beatles si totiž udělal svou pevnost jistý 203 centimetrů vysoký chasník jménem David Price, který je připraven srazit z hradeb jakéhokoliv dobyvatele.

Letos pravost tohoto tvrzení poznal hned kvartet jeho soupeřů, nejhůře pak dopadli v soubojích s britským šampiónem těžké váhy Audley Harrison a především Sam Sexton.

Toho po drtivém knockoutu ve 4. kole souboje s devětadvacetilým bronzovým medailistou z Pekingu musel křísit nejen ringový, ale nakonec i sám Price. Přezdívku "Big David" holt nedostal jen tak pro nic za nic...

 

Pokud jste v článku zaznamenali chybu nebo překlep, dejte nám, prosím, vědět prostřednictvím kontaktního formuláře. Děkujeme!

Právě se děje

před 2 minutami

Systém Czech Point kvůli technickému výpadku nevydává výpisy z rejstříků

Kontaktní místa veřejné správy Czech Point nemohou vydávat výpisy z rejstříků, důvodem je plošný technický výpadek. Na Twitteru to v pondělí oznámila Česká pošta. Czech Pointy spadají pod ministerstvo vnitra, jeho mluvčí Ondřej Krátoška řekl, že informace o výpadku prověří. Web problémy nehlásí.

Česká pošta o výpadku informovala kolem 11:30. "V současné době není možné poskytovat výpisy na všech pracovištích Czech Point včetně pracovišť České posty. Důvodem je plošný, technický výpadek. Na odstranění poruchy se intenzivně pracuje. Za případné komplikace, které nejsou vinou České pošty, se přesto omlouváme," napsala.

Kontaktních míst veřejné správy Czech Point existuje podle údajů z letošního ledna více než 7300, vedle poboček České pošty fungují například na obecních úřadech, v kancelářích Hospodářské komory ČR nebo na zastupitelských úřadech. 

Zdroj: ČTK
Aktualizováno před 10 minutami

Reakce na kauzu Dozimetr: Dopravní podnik bude při prodeji nemovitostí nad 50 milionů potřebovat souhlas

Radní hlavního města v pondělí z pozice valné hromady změnili stanovy pražského dopravního podniku (DPP) tak, že jeho vedení nově nebude moci bez souhlasu vedení metropole rozhodovat o majetkových transakcích nad 50 milionů korun. Dosud byl limit zhruba šest miliard korun. Opatření radní schválili na pokyn městského zastupitelstva, které jim to uložilo předminulý týden spolu se zadáním hloubkového auditu v DPP a dalších městských firmách, které měl v gesci obviněný bývalý náměstek primátora za STAN Petr Hlubuček.

Policisté z Národní centrály proti organizovanému zločinu kvůli hospodaření v DPP obvinili více než desítku lidí, vedle Hlubučka také podnikatele Michala Redla, bývalého člena představenstva DPP Mateje Augustína a další členy vedení podniku, který jako největší městská firma provozuje MHD.

Změnu stanov na jednání zastupitelů prosazovala radní Hana Marvanová (STAN), která také připravila dnes schválený návrh. Dodala, že o změnu usilovala delší dobu. "Za mě je to koncepční změna, o kterou jsem usilovala dlouho, aby byla větší kontrola nad hospodařením," řekla. Změna začne platit v blízké době po zapsání nové verze stanov do obchodního rejstříku.

Zdroj: ČTK
Aktualizováno před 12 minutami

Porucha trakčního vedení na Vysočině omezila spojení mezi Prahou a Brnem

Kvůli poruše trakčního vedení u Golčova Jeníkova na Vysočině nejezdí mezinárodní rychlíky přes Brno, úsek objíždějí přes Přerov. Regionální vlaky nahradily autobusy. Omezení na koridoru začalo po deváté hodině. Správa železnic na twitteru uvedla, že po jedné koleji by se mělo začít jezdit zhruba od 14 hodin, plné obnovení provozu předpokládá v podvečer.

"Kvůli poškozenému trakčnímu vedení po pádu stromu je zatím zcela zastaven provoz na trati přes Vysočinu u Golčova Jeníkova, část vlaků mezi Prahou a Brnem jezdí přes Přerov," informovala po poledni Správa železnic.

Odklon se dopoledne dotkl spoje EC Metropolitan směřujícího z Prahy přes Brno a Břeclav dál na Slovensko a do Maďarska nebo rychlíku Vindobona, který spojuje Prahu, Brno a Vídeň. Tyto vlaky kvůli poruše na koridoru jedou objízdnou trasou přes Přerov, mimo stanice Brno-Královo Pole a Brno-hlavní nádraží, upozornily České dráhy. Na opravě poškozeného trakčního vedení pracuje Správa železnic.

Zdroj: ČTK
Další zprávy