Svérázná příprava. Hvězdný britský boxer knokautoval sněhuláka

Sport Sport
27. 1. 2021 12:01
Britský rohovník Joe Joyce vyhlíží v boxerském světě hodně očekávaný duel s Oleksanderem Usykem a přípravu si zpestřil nečekaným soubojem. Jeho bezmocným sparingpartnerem byl sněhulák.
Joe Joyce
Joe Joyce | Foto: Reuters

Stříbrný medailista z olympiády v Riu využil počasí ve Velké Británii ke sněhovým radovánkám. Zatímco jiní v přípravě obracejí třeba těžké pneumatiky, on valil obří sněhovou kouli. Za chvíli měl pětatřicetiletý bijec uplácaného parádního sněhuláka i s tradiční mrkví místo nosu.

Sněhovému muži ale brzy zmrzl úsměv. To když se Joyce, v profesionální kariéře po dvanácti zápasech stále neporažený, rozpřáhl a zasadil mu tvrdý úder pravačkou… "První knokautován. Ten druhý bude nejspíš poněkud těžší," napsal Joyce s výhledem k předpokládanému střetu s ukrajinským tvrďákem.

 

Pokud jste v článku zaznamenali chybu nebo překlep, dejte nám, prosím, vědět prostřednictvím kontaktního formuláře. Děkujeme!

Právě se děje

před 1 minutou

Evropský parlament udělil Sacharovovu cenu za svobodu myšlení ruskému opozičníkovi Alexeji Navalnému. Ocenil jeho boj za svobodu a demokracii

Zdroj: ČTK
před 2 hodinami

Benešová zažaluje soudkyni, která prodloužila Janouškovi přerušení trestu

Ministryně spravedlnosti Marie Benešová (za ANO) se rozhodla podat kárnou žalobu na soudkyni brněnského krajského soudu Jaroslavu Bartošovou, a to v souvislosti s přerušením trestu lobbisty Romana Janouška. Uvedl to mluvčí ministerstva Vladimír Řepka. Benešová věc prošetřovala na základě interpelace poslance a předsedy KDU-ČSL Mariana Jurečky.

"Důvodem je, že soudkyně při své rozhodovací činnosti v postavení předsedkyně senátu ve věci vedené u Krajského soudu v Brně postupovala v rozporu se zjištěným skutkovým stavem a v rozporu s trestním řádem a nijak nereflektovala na skutečnosti zjištěné například Vrchním soudem v Praze či Vrchním státním zastupitelstvím v Praze," sdělil Řepka k podání návrhu na zahájení kárného řízení.

Janoušek si odpykává 4,5 roku vězení za to, že autem srazil ženu a od nehody ujel. Soud mu výkon trestu na jeho žádost opakovaně přerušoval ze zdravotních důvodů. Za mříže se muž vrátil letos v červenci poté, co olomoucký vrchní soud rozhodl, že Janouškův zdravotní stav nebrání jeho pobytu ve vězení.

Zdroj: ČTK
Další zprávy