Mňam, delikátní. Tyson před návratem do ringu opět ochutnal soupeřovo ucho

Sport Sport
27. 11. 2020 16:03
Někdejší elitní boxer Mike Tyson (54) před sobotním exhibičním duelem s o tři roky mladším Royem Jonesem juniorem zveřejnil video, ve kterém si pochutnává na dortu ve tvaru soupeřovy hlavy. A nemohl si samozřejmě ukrojit jinou část než ucho.
Mike Tyson snědl Jonesovi ucho. Pěkné díkuvzdání, vzkázal | Video: YouTube/Mike Tyson

"Mňam, velice dobré. Chutná mi mnohem víc než Evanderovo," okomentoval Tyson sladké sousto se zjevnou narážkou na souboj z roku 1997, v němž Evanderovi Holyfieldovi uhryzl kousek ucha. 

Ve scénce pojmenované "Den díkuvzdání u Tysonových" kromě "železného Mika" figurují i jeho dvě děti, těm ovšem dort zdaleka nechutná tolik jako někdejšímu šampionovi.

Sladká pochoutka ve tvaru Jonesovy hlavy tak nakonec skončí na podlaze, kde si na ní pochutná Tysonovic pes. 

Připomeňte si památný souboj mezi Holyfieldem a Tysonem v roce 1997:

 

Právě se děje

před 52 minutami

Festival v San Sebastiánu spojí ceny pro nejlepšího herce a herečku

Mezinárodní filmový festival ve španělském San Sebastiánu bude nově udělovat genderově neutrální ceny. Od letošního září samostatné sošky pro nejlepšího herce a herečku nahradí jedno ocenění, Stříbrná mušle pro nejlepší herecký výkon, píše agentura AP. K podobnému kroku se nedávno odhodlala přehlídka Berlinale, pořádaná v německé metropoli.

"Změna vychází z přesvědčení, že pohlaví jakožto společenský a politický konstrukt už nadále není kritériem, kterým bychom se chtěli řídit," vysvětluje ředitel akce José Luis Rebordinos. "Úkolem poroty bude jednoduše rozlišovat dobré od špatných hereckých výkonů," dodává.

Letošní 69. ročník festivalu se koná od 17. do 25. září.

Zdroj: AP
Další zprávy