Stačil erotický tanec. Mayweathera uhranula striptérka v jeho klubu, chce po ní dítě

Sport Sport
15. 1. 2021 11:02
Vedoucí tanečnici lasvegaského klubu, britsko-americké striptérce Anně Monroeové, se podařila parádní trefa. Získala srdce svého šéfa a majitele podniku, kterým není nikdo jiný než jeden z nejbohatších sportovců, boxer Floyd Mayweather.
Foto: Instagram

Americký boxer, který například jen za rok 2018 vydělal přes šest miliard korun, se s Monroeovou seznámil při inspekční cestě do svého lasvegaského podniku Girl Collection.

Dvaadvacetiletá dívka, která se sice narodila ve Spojených státech, ale vyrůstala ve Velké Británii, byla v podniku žádat o práci tanečnice. Neuspěla, ale měla obrovské štěstí: při odchodu na chodbě potkala majitele Mayweathera.

Následujícího dne jí zástupci klubu zavolali a požádali ji, aby se vrátila zpět. Třiačtyřicetiletý boxer už na ni čekal a pozval ji na večeři při svíčkách. Monroeová mu na oplátku zatančila erotický tanec s názvem lapdance. Evidentně na šéfa zapůsobila, protože dostala nejen práci, ale Mayweather ji rovnou jmenoval vedoucí tanečnicí klubu.

Video: Youtube

A moderní, americká verze Popelky vygradovala na Nový rok: na sociálních sítích oba oznámili, že tvoří pár. Od té doby zásobují fanoušky fotkami z výletů k aténské Akropoli, Amsterdamu, Islandu, Paříže nebo Abú Zabí. 

Jejich vztah je prý natolik vážný, že už spolu zcela vážně přemýšlí o dítěti. Což v případě Mayweathera není zas nic neobvyklého, z předchozích vztahů už má pět potomků.

Jak si zachránit kariéru? Australská tenistka začala na internetu prodávat své akty:

Jak si zachránit kariéru? Australská tenistka začala na internetu prodávat vlastní akty | Video: Aktuálně.cz
 

Pokud jste v článku zaznamenali chybu nebo překlep, dejte nám, prosím, vědět prostřednictvím kontaktního formuláře. Děkujeme!

Právě se děje

před 3 minutami

Několik stovek lidí demonstrovalo v Praze a v Brně za klima

Několik stovek lidí v pátek v pražských a brněnských ulicích demonstruje, aby před blížícími se volbami upozornili na klimatickou krizi. Protest v Praze demonstranti zahájili na Malostranském náměstí symbolicky za minutu dvanáct pokřikem "Teď nebo nikdy", po projevech se vydali na pochod centrem města. Podle aktivistů totiž politici stále nedělají dost pro ochranu klimatu.

Ulicemi Brna prošly další asi dvě stovky studentů. Organizátoři a další řečníci nejprve upozornili na dopady změn klimatu. "Z těchto voleb musí vzejít vláda, které nebude lhostejný boj za klimatickou spravedlnost," řekl Ctibor Prokop, student tišnovského gymnázia a mluvčí hnutí Fridays for Future.

Protesty jsou součástí celosvětové akce ekologického hnutí Fridays for Future, jehož členové zformulovali klimatické požadavky, podle nichž by lidé měli vybírat budoucí českou vládu. Je mezi nimi například udržení oteplení planety pod 1,5 stupně Celsia, přechod od preferování hrubého domácího produktu ke zjišťování stavu přírody a klimatu nebo ochrana klimatu jako priorita příští vlády. Politické strany pak podle těchto kritérií oznámkovali, nejlépe podle aktivistů dopadli Piráti se starosty a Strana zelených.

Zdroj: ČTK
před 29 minutami

Policie hledá svědky středečního loupežného přepadení u stanice metra Hloubětín

Pražští kriminalisté hledají svědky, kteří by jim mohli objasnit loupežné přepadení staršího muže ve středu před půlnoci u stanice metra Hloubětín. Podezřelého již zadrželi a v případě odsouzení mu hrozí za loupež až 12 let za vězení, uvedl v pátek policejní mluvčí Richard Hrdina. Co napadenému útočník ukradl, s ohledem na vyšetřování případu nechtěl mluvčí specifikovat.

Útočník napadl muže ve středu kolem 23:30 a způsobil mu těžkou újmu na zdraví, uvedl Hrdina a doplnil, že pachatele v červené bundě zachytila kamera, když se pohyboval po vestibulu metra a obtěžoval cestující.

Policie záznam kamery zveřejnila na svém webu a jsou na něm zachyceni i dva muži, kteří byli s podezřelým na nástupišti a mohli by policistům poskytnout informace k případu. Podle mluvčího se ale mají obrátit na linku 158 nebo kteroukoli policejní služebnu všichni, kteří se v době činu pohybovali v okolí stanice metra Hloubětín a podezřelého viděli.

Zdroj: ČTK
před 40 minutami

ČTÚ chce kvůli omezené konkurenci regulovat trh mobilních dat, operátoři s tím nesouhlasí

Český telekomunikační úřad se chystá příští rok regulovat trh mobilních dat, protože na něm shledal omezenou konkurenci. Hodlá proto O2, T-Mobilu a Vodafonu uložit povinnost umožnit přístup k jejich velkoobchodním mobilním službám virtuálním operátorům za regulovanou cenu. Uvedli to zástupci ČTÚ na dotaz ČTK. Operátoři s výsledky analýzy nesouhlasí. Podle nich nereflektuje nejnovější vývoj na trhu. Regulace by platila po notifikaci Evropskou komisí, která by měla být hotova do poloviny příštího roku.

Zdroj: ČTK
Další zprávy