"Strčil do mě, mám trvalé následky." Fanoušek žaluje slavného Woodse a jeho caddieho

Sport ČTK Sport, ČTK
9. 4. 2020 12:13
Golfový fanoušek z Floridy zažaloval Tigera Woodse a jeho caddieho Joea LaCavu.
Tiger Woods
Tiger Woods | Foto: Reuters

Brian Borruso tvrdí, že mu LaCava během turnaje Valspar Championship v Tampě v roce 2018 způsobil zranění s trvalými následky, když ho strčil do davu diváků. Muž požaduje odškodné ve výši minimálně 30 tisíc dolarů (800 tisíc korun).

Borruso v žalobě popsal, že incident se odehrál ve 3. kole turnaje. Když míček po Woodsově odpalu dopadl blízko něj, chtěl si Borruso udělat selfie se slavným golfistou v pozadí. LaCava ho však strčil do davu diváků a způsobil mu zranění, která muž popsal jako "trvalá či pokračující".

Vítěz patnácti turnajů kategorie major Woods je veden jako obžalovaný kvůli tomu, že je LaCavovým zaměstnavatelem. V žalobě se tvrdí, že podle Golfové asociace USA jsou hráči zodpovědní za chování svých caddiů a Woods "nesplnil své povinnosti a umožnil" LaCavovi užít sílu.

Podívejte se, jak k incidentu došlo:

Video: Youtube.com
 

Právě se děje

před 1 hodinou

Při střelbě na oslavě v americkém Colorado Springs zemřelo sedm lidí

Při střelbě na narozeninové oslavě v americkém městě Colorado Springs v neděli zemřelo sedm lidí včetně údajného útočníka. Uvedly to podle agentury Reuters místní úřady.

Útočník podle úřadů dorazil na oslavu, kde se nacházela jeho přítelkyně, a zahájil střelbu. Na místě zemřelo šest osob, jeden člověk podlehl svým zraněním po převozu do místní nemocnice.

V místě oslavy se nacházely i děti, podle prohlášení policie a představitelů města však nebyly mezi oběťmi střelby. Policie uvedla, že střelec spáchal sebevraždu. Dodala, že nyní zjišťuje motiv činu.

Zdroj: ČTK
Další zprávy