Sáblíková jako černý fantom, Čech bubeník. Takhle je neznáte

Prohlédněte si, jak si fotograf Ondřej Pýcha "vyhrál" s českými sportovními hvězdami do kalendáře Sport Investu na rok 2015.
Rychlobruslařka Martina Sáblíková se na zimních hrách zapsala mezi tuzemské sportovní legendy, když na trati 5000 m získala své už třetí olympijské zlato. A to ještě na "trojce" přidala stříbrnou medaili.
Plážové volejbalistky Kristýna Kolocová a  Markéta Sluková, známé jako "Kiki a Maki"  letos zazářily. Zvítězily na turnaji vrcholné série Grand Slam v Berlíně, třetí skončily na turnaji stejné série v Gstaadu a velice cenné bylo i prvenství na pražském turnaji série FIVB Open.
Hokejista Tomáš Hertl měl v uplynulé sezoně velkou smůlu, když ho faul kolenem od Dustina Browna připravil nejen o žřadu zápasů v NHL, ale hlavně o účast na vrcholném turnaji v Rusku.
Motocyklový závodník Karel Hanika okusil poprvé, jaké to je bojovat celou sezonu se světovou elitou. Ve třídě Moto3 se nováček několikrát umístil v první desítce Velkých cen.
Foto: Ondřej Pýcha
Sport Ondřej Pýcha, Sport
2. 12. 2014 15:30
Prohlédněte si, jak si fotograf Ondřej Pýcha "vyhrál" s českými sportovními hvězdami do kalendáře Sport Investu na rok 2015.

Agentura Sport Invest Group připravila pro rok 2015 kalendář s fotogarafiemi známých sportovců, které zastupuje. Nechybějí mezi nimi například Tomáš Hertl, Martina Sáblíková, Petr Čech nebo Ondřej Synek. Fotograf Ondřej Pýcha letos zvolil kombinaci černobílého snímku s jedním výrazným červeným prvkem.

 

Pokud jste v článku zaznamenali chybu nebo překlep, dejte nám, prosím, vědět prostřednictvím kontaktního formuláře. Děkujeme!

Právě se děje

Aktualizováno před 56 minutami

Putin slíbil navýšení dodávek plynu do Evropy od začátku listopadu

Ruský prezident Vladimir Putin nařídil zvednout dodávky zemního plynu do Evropy od listopadu. Státní podnik Gazprom s nimi má začít, až naplní domácí podzemní zásobníky. Informovala o tom agentura TASS. Na starém kontinentě je před příchodem zimy napjatá situace na trhu s energiemi - ceny zemního plynu se od začátku roku zvýšily o 365 procent. Evropští představitelé požadují, aby Rusko dodávky zvýšilo, to ale zatím jen plnilo stávající dohody.

Ředitel Gazpromu Alexej Miller podle TASSu Putinovi sdělil, že firma by mohla zvýšit dodávky do Evropy po 8. listopadu. Miller také na zasedání vlády přenášeném televizí řekl, že Gazprom dosáhne plánované úrovně nad 72,6 miliardy metrů krychlových plynu v domácích zásobách k 1. listopadu a dokončí jejich plnění 8. listopadu.

"Žádám vás, abyste po dokončení plnění podzemních zásobníků plynu v Rusku do 8. nebo 8. listopadu zahájili postupné a plánované práce na zvýšení objemů plynu ve vašich podzemních nádržích v Evropě,“ řekl Putin. Dodal, že jde především o zásobníky v Rakousku a Německu. Podle Putina tak vznikne "příznivější situace na evropském energetickém trhu obecně“. Miller mu odpověděl, že tak se stane.

Zdroj: ČTK
Další zprávy