Karel Hanika (motocyklový závodník)

Teploty, zraněný kolega a vyčerpání. První Ježkova čtyřiadvacetihodinovka byla drsná
Motocykly

Ondřej Ježek spolu s Karlem Hanikou a francouzským jezdcem Davidem Perretem obsadili přes všechna úskalí v závodě Bol D´Or desáté místo.
Hanika nahradí v superbikovém MS Ježka, poprvé pojede v USA
Motocykly

Dvaadvacetiletý Hanika se letos věnoval vytrvalostním závodům a hájil barvy týmu Mercury Racing.
Vyhazov po e-mailu. Ježek v MS superbiků dojezdil, bude chtít vrátit část peněz
Motocykly

Český jezdec se údajně vyjadřoval špatně o týmu, proto skončil. Nahradit by ho mohl krajan Karel Hanika.
Závod Moto2 v Brně byl přerušen kvůli dešti. Ve zkrácené verzi potom dominoval Lüthi
Motocykly

Švýcarský jezdec Thomas Lüthi vyhrál závod kategorie Moto2 v Brně. Karel Hanika, jenž startoval doma na divokou kartu, obsadil dvaadvacáté místo.
Kornfeil měl v kvalifikaci havárku, Abraham zajel své brněnské maximum
Motorismus

Jakubu Kornfeilovi se kvalifikační závod na Velké ceně České republiky v Brně nepovedl. Karel Abraham zajel na trati své maximum.
Abraham vstoupil do Velké ceny v Brně 16. místem v tréninku
Motocykly

Jakub Kornfeil v pátečních trénincích na Velkou cenu České republiky v Brně zajel 26. čas, Karel Abraham byl v MotoGP ještě o deset míst lepší.
Hanika se vrátí do MS, v Brně pojede na divokou kartu závod Moto2
Motocykly

Velké ceny Brna se na divokou kartu zúčastní také Karel Hanika, který bude startovat ve třídě Moto2.
Kornfeil sedmým místem završil nejlepší sezonu v kariéře. Hanika na body nedosáhl
Motocykly

Z dvojice českých účastníků bodoval ve VC Valencie třídy Moto3 jen Jakub Kornfeil, který obsadil sedmé místo. Karel Hanika dojel na 22. pozici.
Hanika při návratu do Moto3 odstartuje z 13. místa, Kornfeil bude až v osmé řadě
Motocykly

Světový šampionát silničních motocyklů vrcholí závěrečnou Velkou cenu letošní sezony.
Kornfeil byl devátý v trénincích Moto3 ve Valencii
Motocykly

Motocyklový jezdec Jakub Kornfeil v úvodním tréninkovém dnu před Velkou cenou Valencie zajel devátý čas v kategorii Moto3.
Hanika pojede na divokou kartu závěrečnou Velkou cenu ve Valencii
Motocykly

Český motocyklový jezdec Karel Hanika pojede závěrečný závod mistrovství světa silničních motocyklů.
Kornfeil znovu potvrdil, že to na vodě umí, v Brně dojel šestý. MotoGP vyhrál Crutchlow
Motocykly

Jakub Kornfeil si dojel před domácími fanoušky pro výborné šesté místo, čímž jen těsně zaostal za svým nejlepším domácím výsledkem z roku 2010
Kornfeil vyrazí do domácí Velké ceny ze čtvrté řady, těsně za ním Hanika
Motocykly

Český motocyklový jezdec Jakub Kornfeil skončil v kvalifikaci na Velkou cenu České republiky v Brně ve třídě Moto3 desátý.
Chci ukázat, že umím závodit, užívá si návrat do motocyklového mistrovství světa Hanika
Motocykly

Mladý český motocyklový závodník Karel Hanika si v Brně při příležitosti Velké ceny České republiky užívá návrat do seriálu mistrovství světa.
Kornfeil vstoupil do Velké ceny v Brně desátým místem v tréninku
Motocykly

Motocyklista Jakub Kornfeil obsadil desáté místo v úvodních trénincích na Velkou cenu České republiky.
Abraham jako divák, příliš vysoký Hanika na divokou kartu. Aspoň Kornfeil myslí vysoko
Motocykly

V letošním roce se mohou čeští fanoušci ve Velké ceně v Brně těšit už jen na dva tuzemské závodníky.
Brněnská MotoGP poprvé v režii kraje a města. Akce potřebuje 50 tisíc diváků, aby byla v plusu
Motocykly

Velkou cenu České republiky silničních motocyklů v Brně po dlouhé době neprovázejí problémy s ekonomikou.
Hanika dostal divokou kartu pro závod Moto3 v Brně
Motocykly

Hanika po odchodu z MS absolvoval v novém působišti zatím pouze jediný závod juniorského světového šampionátu CEV ve španělském Albacete.
Není naděje na zlepšení, prohlásil tým. Hanika po špatných výkonech končí v MS
Motocykly

Český jezdec v předešlých dvou letech obsadil shodně osmnácté místo v konečném hodnocení MS, když získal 44 a 43 bodů. Letos byl nejlépe dvacátý
Kornfeil byl desátý v Katalánsku, Hanika v závěru přišel o body
Motocykly

Jakub Kornfeil skončil ve Velké ceně Katalánska desátý a po nevydařeném předchozím závodu v Mugellu se vrátil na bodované pozice.