Satoranského Washington opět prohrál, tentokráte s nejslabším týmem celé NBA

28. 12. 2017 8:41
Basketbalisté Washingtonu prohráli v NBA s Atlantou, nejslabší tým ligy je v domácím prostředí díky vydařené poslední čtvrtině porazil 113:99.
Tomáš Satoranský v NBA 2017-18
Tomáš Satoranský v NBA 2017-18 | Foto: Reuters

Washington - Tomáš Satoranský odehrál za hosty 12 minut a připsal si dva body, tři doskoky a čtyři asistence. Nejlepším střelcem Wizards byl autor 20 bodů Bradley Beal.

Rajon Rondo pomohl 25 asistencemi k výhře New Orleansu nad Brooklynem 128:113. Naposledy v NBA takový výkon předvedl Jason Kidd v roce 1996, rekord drží s 30 přihrávkami Scott Skiles. Po Rondových asistencích se čtyři střelci Pelicans dostali přes dvacetibodovou hranici, nejlepší byl s 33 body Anthony Davis.

Zápas Minnesoty s Denverem rozhodlo až prodloužení, po němž se domácí Timberwolves radovali z vítězství 128:125. Dvanáct z jejich čtrnácti bodů v nastavené pětiminutovce nastřílel Jimmy Butler, který si díky tomu posunul maximum v ročníku na 39 bodů.

NBA:

Atlanta - Washington 113:99 (za hosty Satoranský 2 body, 3 doskoky, 4 asistence)
Charlotte - Boston 91:102
Chicago - New York 92:87
Indiana - Dallas 94:98
LA Lakers - Memphis 99:109
Minnesota - Denver 128:125 po prodl.
New Orleans - Brooklyn 128:113
Oklahoma City - Toronto 124:107
Sacramento - Cleveland 109:95