McGregor zase řádil. Po tiskovce hodil na soupeřův autobus rudl a půjde před soud

Sport Sport
Aktualizováno 6. 4. 2018 15:31
McGregor s několika kumpány do oken autobusu postupně naházeli další a další věci, přičemž zranili minimálně dva soupeře.
McGregor zase řádil. Na soupeřův autobus hodil rudl, půjde před soud | Video: Associated Press

New York - Irský bojovník Conor McGregor strávil noc na pátek ve vazbě a půjde před soud. Důvodem bylo jeho divoké chování po tiskové konferenci před nadcházejícím podnikem ligy bojových sportů UFC v New Yorku.

Bývalý dvojnásobný šampion této organizace ve čtvrtek večer v útrobách Barclays Center s kumpány zaútočil na autobus, v němž seděl Khabib Nurmagomedov, s nímž už dříve měl McGregorův tým spory.

Ruský bojovník navíc měl v sobotu bojovat s Maxem Hollowayem o titul, který UFC v tomto týdnu McGregorovi odebrala, protože se nenamáhal jej obhajovat. McGregor v UFC bojoval naposledy na podzim 2016 a od té doby se v boji představil pouze při exhibičním duelu s boxerem Floydem Mayweatherem.  

McGregor při útoku na autobus společně s několika kolegy do oken autokaru postupně naházeli rudl, popelnice a další předměty. Lehce tak zranili minimálně dva soupeře a svým jednáním navíc způsobili, že hned tři sobotní duely musely být zrušeny.

Poté McGregor z místa odjel a později se sám přihlásil na policii. Ta jej následně  obvinila ze čtyř násilných trestných činů. Už v pátek odpoledne bude celý případ řešit soud v Brooklynu.

 

Právě se děje

Další zprávy