Bitva roku obrazem: Blázen McGregor bojoval, Mayweather ho dorazil až v desátém kole

Reuters asus , Reuters
27. 8. 2017 7:28
Sportovní show roku skončila tak, jak všichni předpovídali: Nikdy neporažený boxer Floyd Mayweather zůstal věrný své cti a jako vítěz opouštěl ring i dva roky po odchodu do důchodu. Padesáté vítězství kariéry si připsal proti Conoru McGregorovi, bláznivý Ir a šampión ultimátních zápasů proti němu dokázal vzdorovat deset kol. Podívejte se na obrázky z největšího boxerského zápasu tohoto roku.
 

Právě se děje

před 22 minutami

Kim v dopise pozval Trumpa na návštěvu Pchjong-jangu, píše jihokorejský deník

Severokorejský vůdce pozval v srpnovém dopise amerického prezidenta Donalda Trumpa na návštěvu Pchjong-jangu. S odvoláním na diplomatické zdroje o tom v pondělí informoval jihokorejský deník Čungang ilbo. Dopis byl již druhým, který Trump obdržel během srpna. Severní Korea nedávno uvedla, že je ochotna koncem září obnovit rozhovory se Spojenými státy o odstranění jaderných zbraní z Korejského poloostrova. Chvíli poté ale při testu vypálila projektily z dalekonosného raketometu. Bílý dům ani severokorejské úřady zatím tyto informace nijak nekomentovaly.

Zdroj: ČTK
před 29 minutami

Bouře Humberto v Atlantiku zesílila na hurikán prvního stupně

V příštích 48 hodinách by měla bouře dále posilovat, uvedlo americké Národní středisko pro hurikány (NHC). Nyní se hurikán nachází asi 1260 kilometrů západně od Bermud a doprovází ho vítr o rychlosti 120 kilometrů za hodinu, napsala agentura Reuters. Pohybuje se severovýchodním směrem rychlostí pět kilometrů za hodinu. 

Americký úřad v souvislosti s bouří vydal varování před takzvanými zpětnými mořskými proudy, které jsou velkým rizikem pro plavce a které může hurikán přinést do oblasti severozápadních Baham i na jihovýchodní americké pobřeží od Floridy po Severní Karolínu.

Zdroj: ČTK
Další zprávy