FOTO Giro 2013? Příprava hvězd na stoletou Tour de France

Foto: Reuters
Antonín Vavrda Antonín Vavrda
4. 5. 2013 10:00
V naší fotogalerii vám představíme to nejdůležitější, co potřebujete vědět o letošním 96. ročníku Giro d´Italia, jednom ze tří cyklistických etapových závodů Grand Tour.

Praha - V naší fotogalerii vám představíme to nejdůležitější, co potřebujete vědět o letošním 96. ročníku Giro d´Italia, jednom ze tří cyklistických etapových závodů Grand Tour.

Italský třítýdenní etapový podnik startuje již v sobotu úvodní etapou a na startu tentokrát nebude nikdo z českých zástupců. I přesto by se fanoušci neměli během jednadvaceti etap nudit.

 

Právě se děje

před 1 hodinou

Polská PiS žádá přepočítání hlasů senátních v šesti obvodech, kde její kandidáti neuspěli

Polská vládní strana Právo a spravedlnost (PiS) v pondělí požádala polský nejvyšší soud o přepočítání hlasů v několika volebních obvodech, kde předminulou neděli neuspěli její kandidáti na senátory poměrně malým rozdílem hlasů. PiS podle televize TVN 24 zatím požádala o přepočítání hlasů v šesti obvodech, kde údajně byla jako neplatná vyřazena část hlasů. V Polsku o půlnoci vyprší čas na námitky stran vůči volbám. PiS si v parlamentních volbách 13. října udržela většinu v dolní komoře parlamentu, Sejmu, ale přišla o většinu právě v senátu, což jí může komplikovat další vládnutí.

Zdroj: ČTK
Další zprávy