Giro D´Italia

Elitní spurtér Petacchi dostal zpětně za krevní doping dvouletý trest
Cyklistika

45letý bývalý elitní spurtér během kariéry vybojoval mimo jiné 22 etapových vítězství na Giru. Doping mu pomáhal údajně v letech 2012 a 2013.
Svět cyklistiky truchlí. Zemřel vítěz všech tří Grand Tours Ital Gimondi
Cyklistika

Felice Gimondi byl trojnásobným vítězem Gira. Jednou ovládl také Tour de France a Vueltu. Podle italských médií ho při koupání postihl infarkt.
Merckx nenechal soupeřům ani drobky. Tour si připomíná 50 let od zrození Kanibala
Tour de France

Před 50 lety Eddy Merckx poprvé vyhrál Tour. Na počest legendárního belgického cyklisty s přezdívkou Kanibal se letos startuje v Bruselu.
Kreuziger nebude mít podporu, Ineos je silný i bez Froomea, říká Wiggins před Tour

Zranění Froomea je ošklivé, ale i bez něj pojede Ineos na Tour o vítězství. Kreuziger bude mít podle experta Eurosportu Wigginse slabou podporu.
Triumf pastevce z And. Carapaz vyhrál Giro, je prvním ekvádorským vítězem Grand Tour
Cyklistika

Český šampion Josef Černý obsadil v poslední 21. etapě šesté místo.
Drsný incident na Giru. Lídr Astany zmlátil fanouška, který zavinil jeho pád
Cyklistika

Miguel Ángel López, lídr stáje Astana a šestý muž celkového pořadí, ztloukl a nakopl fanouška, který ho srazil z kola.
Dolomity přály Chavesovi, růžový dres na Giru uhájil Carapaz
Cyklistika

Růžový dres lídra uhájil před závěrečným náročným víkendem Ekvádorec Richard Carapaz.
Outsider si splnil sen. Dramatický dojezd na Giru zvládl domácí Cima
Cyklistika

Rovinatou 18. etapu cyklistického Gira d'Italia vyhrál domácí Damiano Cima.
Francouzský cyklista Peters vyhrál "biatlonovou" etapu Gira
Cyklistika

Francouzský cyklista Nans Peters vyhrál po samostatném úniku horskou 17. etapu Gira d'Italia s cílem na biatlonovém stadionu v Anterselvě.
Hirt byl krůček od triumfu v etapě Gira. Po úniku prohrál ve spurtu s Italem
Cyklistika

Cyklista Jan Hirt obsadil druhé místo v horské 16. etapě Gira d'Italia a zaznamenal největší úspěch na Grand Tour
První horský dojezd na Giru vyhrál Zakarin, lídrem zůstal Polanc
Cyklistika

První horský dojezd letošního Gira d'Italia vyhrál po 196 km v Ceresole Reale ruský cyklista Ilnur Zakarin.
Conti přišel na Giru o růžový trikot, vede Slovinec Polanc
Cyklistika

Slovinec Jan Polanc je po 12. etapě Gira d'Italia novým vedoucím jezdcem závodu.
Poslední rovinatou etapu Gira před Alpami vyhrál Ewan
Cyklistika

Australský cyklista Caleb Ewan si připsal druhé vítězství na letošním Giru d'Italia.
Démare si dospurtoval pro první vítězství na Giru, vede dál Conti
Cyklistika

Desátou etapu Gira d'Italia vyhrál ve spurtu francouzský cyklista Arnaud Démare před Italem Eliou Vivianim.
Roglič vyhrál na Giru i druhou časovku, vedení uhájil Conti
Cyklistika

Růžový dres lídra uhájil Ital Valerio Conti.
Bilbao slavil na Giru první etapový triumf, vedení udržel Conti
Cyklistika

Španělský cyklista Pello Bilbao si na Giru d'Italia připsal první etapový triumf ze závodu Grand Tours.
Odřený lídr šlapal s holým zadkem, přišel o šortky i růžový trikot
Cyklistika

Valerio Conti je novým vedoucím jezdcem cyklistického závodu Giro d'Italia.
Šílené, viděl jsem jen vodu. Deštivou pátou etapu Gira vyhrál opět nováček Ackermann
Cyklistika

Deštivou pátou etapu Gira d'Italia vyhrál v náročných podmínkách Pascal Ackermann a při debutu na Grand Tour má už druhý vavřín.
Giro plné pádů. Těžili z nich lídr Roglič i vítěz etapy Carapaz
Cyklistika

Ekvádorský cyklista Richard Carapaz vyhrál čtvrtou etapu Gira d'Italia, kterou v závěru ovlivnily hromadné pády v pelotonu.