Video: Boxer bojuje po těžkém k.o. o život. Modleme se za něj, napsal jeho soupeř

Sport Sport
13. 10. 2019 12:36
Velmi špatně skončil boxerský zápas v Chicagu pro amerického boxera Patricka Daye, kterého v desátém kole knockoutoval Charles Conwell. Sedmadvacetiletý Day ztratil po ataku vědomí a záchranka jej intubovaného okamžitě převezla do nemocnice.
Patrick Day utrpěl těžké K.O.
Patrick Day utrpěl těžké K.O. | Foto: Reuters

Podle médií dostal Day v sanitce záchvat a utrpěl mrtvici. V nemocnici podstoupil akutní operaci a momentálně je v umělém spánku. Není však jasné, zda do něj upadl vlivem zranění, nebo jej do něj uvedli lékaři. 

Podívejte se na video:

Jeho o šest let mladší soupeř následně na svém Twitteru vyzval fanoušky k modlitbám: "Modleme se za Patrika."

V hlavním zápase sobotního večera v chicagské Wintrust Areně zvítězil Ukrajinec Oleksandr Usyk, který porazil při svém debutu v supertěžké váze Američana Chazze Witherspoona technickým k.o. v sedmém ze dvanácti vypsaných kol. 

 

Právě se děje

před 5 hodinami

České basketbalistky zahájily boje o ME výhrou v Itálii

České basketbalistky vstoupily do kvalifikace o postup na mistrovství Evropy 2021 vítězstvím 62:52 na palubovce favorita skupiny Itálie. Další zápas čeká výběr trenéra Štefana Svitka v neděli, kdy v pražské hale Královka nastoupí proti Rumunsku.

Nejlepší střelkyní hostujícího celku byla v Cagliari s 15 body Julia Reisingerová, 11 bodů přidala Kia Vaughnová a český tým tak úspěšně vykročil za čtrnáctou účastí na mistrovství Evropy za sebou. Na šampionát postoupí vítězové devíti kvalifikačních skupin a pět nejlepších celků z druhých míst.

Kvalifikace basketbalistek o postup na mistrovství Evropy 2021 - skupina D:

Itálie - ČR 52:62 (19:16, 29:33, 41:44)

Nejvíce bodů: Zandalasiniová 16, Dottová 13, Bestagnová 10 - Reisingerová 15, Vaughnová 11, Elhotová 9. Fauly: 14:16. Trestné hody: 13/6 - 8/7. Trojky: 4:3. Doskoky: 35:47.

Rumunsko - Dánsko 70:55 (39:29).

Další zprávy