Ferrari v extázi, Vettel ukončil 553 dní čekání na vítězství. Slavila Kidmanová, celé boxy i tifosi

Sebastian Vettel a s ním celá Scuderia Ferrari mohli slavit úspěšný vstup do nové formule 1. Triumf v Grand Prix Austrálie naplnil velká očekávání fanoušků.
Tak dlouho trvalo, než se čtyřnásobný mistr světa znovu postavil na nejvyšší stupínek a stejně dlouho čekali tifosi Scuderie Ferrari na vítězství monopostu se vzpínajícím se koněm ve znaku ve Velké ceně F1.
Však také na dráhu v Melbourne hned po odmávání závodu vběhli nadšení (nejen) australští fanoušci s vlajkami Ferrari a zaplavili prostor pod stupni vítězů.
Radost měla určitě i hollywoodská hvězda Nicole Kidmanová, která byla v Melbourne hostem v boxech italské stáje.
Když nad okruhem vytyčeném v melbournském parku před startem Grand Prix prolétlo obří transportní letadlo australské armády, nevypadalo to, že by stín padl právě na šance Lewise Hamiltona stojícího na pole position.
Foto: Scuderia Ferrari
Sport Sport
26. 3. 2017 14:12
Prohlédněte si fotografie z Velké ceny Austrálie, kterou začala letošní sezona formule 1. Závod přinesl toužebně očekávané vítězství pro tým Ferrari.
 

Právě se děje

před 17 minutami

V rybníku na Jihlavsku se v neděli večer zřejmě utopil dvaačtyřicetiletý muž

V rybníku u obce Bílý Kámen na Jihlavsku se v neděli večer zřejmě utopil muž narozený v roce 1979. Jeho tělo vytáhli z vody policejní potápěči dnes asi v 00:30. Pro potvrzení příčiny úmrtí bude nařízená pitva. ČTK to řekla mluvčí policie Dana Čírtková.

Policie se o události dozvěděla po 18:00. Dva muži se šli koupat do rybníku Lomák. "Jeden vlezl do vody a měl plavat a druhý po chvíli zjistil, že už ho na hladině nevidí, tak to oznámil policii, spustilo se pátrání," řekla Čírtková.

K rybníku přijeli hasiči, policisté i jejich potápěči. "V nočních hodinách, kolem 00:30 bylo skutečně nalezeno tělo utonulého muže - zřejmě utonulého, taky mohl mít zdravotní potíže," řekla Čírtková.

Zdroj: ČTK
Další zprávy