Michal Krčmář

Český biatlonista (*23. 1. 1991). Největší úspěchy: třetí na ME 2011 na 10 a 12,5 km, 2. na MS juniorů 2012 ve štafetě, 5. na MS 2016 ve vytrvalostním závodě. Účastník olympiády v Soči.

Také masákům v Novém Městě vládli Norové. Češi v obou závodech uzavírali dvacítku
Biatlon

Ondřej Moravec a Michal Krčmář se v závodu s hromadným startem seřadili na konci dvacítky. Markétu Davidovou zklamal servis a střelba vestoje.
Štafety doplatily na nepřesnou mušku. Muži byli při Šlesingrově rozlučce až dvanáctí
Biatlon

Štafetové závody v Novém Městě na Moravě českým týmům nevyšly. Muži se v posledním závodě Šlesingra vinou čtyř trestných kol nevešli ani do desítky.
Krčmáře deptalo ticho z prázdných tribun, zahnal ho hudbou ve sluchátkách
Biatlon

Po prvotním rozčarování se biatlonista Michal Krčmář absencí fanoušků na Světovém poháru v Novém Městě na Moravě spíše nabudil.
Bude to moc smutné, říká Davidová. Šlesingr tvrdě kritizuje vládu za populismus
Biatlon

Biatlonisté těžce skousávají pondělní rozhodnutí Bezpečnostní rady státu, která kvůli boji proti šíření koronaviru nepustí do Vysočina arény diváky.
Po euforii pád. Neměli jsme na to, jeli jsme druhou třetí ligu, přiznali biatlonisté
Biatlon

Čeští biatlonisté jeli ve sprintu a mistrovství světa podle Michala Krčmáře druhou či třetí ligu.
Rus Loginov šokoval Francouze i Nory, čeští biatlonisté ve sprintu propadli
Biatlon

Čeští biatlonisté po dvou medailových závodech tentokrát na mistrovství světa neuspěli. Ve sprintu nejlepší z nich Michal Krčmář obsadil 39. místo.
Čeští biatlonisté vystartují do úvodní smíšené štafety v nejsilnější sestavě
Biatlon

Úvodní závod šampionátu v italské Anterselvě absolvuje kvarteto Eva Kristejn Puskarčíková, Markéta Davidová, Ondřej Moravec a finišman Michal Krčmář.
Biatlonisté ve štafetě udrželi krok se špičkou, nakonec dojeli na dobrém šestém místě
Biatlon

Smíšená štageta skončila v Pokljuce šestá a zvedla si náladu po nepovedených posledních závodech.
Biatlonisty hnal napěchovaný fotbalový stadion. Davidová a Krčmář dojeli osmí
Biatlon

Exhibice byla zároveň rozlučkou Laury Dahlmeierové s fanoušky. Sedminásobná mistryně světa si vedla výborně, i když už na jaře ukončila kariéru.