Michal Krčmář

Český biatlonista (*23. 1. 1991). Největší úspěchy: třetí na ME 2011 na 10 a 12,5 km, 2. na MS juniorů 2012 ve štafetě, 5. na MS 2016 ve vytrvalostním závodě. Účastník olympiády v Soči.

Biatlonisty hnal napěchovaný fotbalový stadion. Davidová a Krčmář dojeli osmí
Biatlon

Exhibice byla zároveň rozlučkou Laury Dahlmeierové s fanoušky. Sedminásobná mistryně světa si vedla výborně, i když už na jaře ukončila kariéru.
Charvátová sahala v Annecy po první desítce, Krčmář s Davidovou se trápili
Biatlon

Z českých biatlonistů se nejvíce dařilo Lucii Charvátové, která doběhla do cíle jedenáctá.
Češky se ve stíhačce trápily, Davidová si pohoršila o 25 míst. Krčmář dojel čtrnáctý
Biatlon

Tři Češky jely ve stíhačce ve Francii celkem 18 trestných kol. Závodům vládli Norové J. T. Bö a Eckhoffová, z Čechů bodovali jen Krčmář a Davidová.
Biatlonistky skvěle běžely, ve štafetě v Hochfilzenu nakonec skončily šesté
Biatlon

České biatlonistky díky výbornému běhu obsadily ve štafetě Světového poháru v Hochfilzenu šesté místo. V mužské stíhačce bodoval z Čechů jen Krčmář.
Komentář: Nadávky biatlonistům? Češi si snižují laťku, ale z logických důvodů
Biatlon

Časy se mění. S výsledky, které by před pár lety podrobili kritice, jsou dnes trenéři české biatlonové reprezentace spokojení. Jde o logickou změnu.
Dusno u biatlonistů. Reprezentanti kritizovali servismana, hvězda Davidová ho hájila
Biatlon

Dosavadního šéfa přes lyže Tomáše Žídka nahradil Vojtěch Prášil. Závodníci si od toho slibují návrat důvěry v přípravu běžek.
Krčmář byl ve sprintu šestnáctý, Štvrtecký poprvé bodoval. Vyhrál obhájce Bö
Biatlon

Stříbrný olympijský medailista Michal Krčmář zahájil novou biatlonovou sezonu šestnáctým místem ve sprintu.
Biatlonisty zničily tortilla i klíště. Po přípravě hrůzy se mají na co vymlouvat
Biatlon

S hořkým úsměvem popisuje velké problémy českých biatlonistů před startem sezony jejich trenér Zdeněk Vítek.
Běžkaři vs. biatlonisté. Johaugová v brutálním norském výjezdu porazila i Krčmáře
Biatlon

Na kolečkových lyžích byla v 7,4 kilometru dlouhém stoupání nejrychlejší domácí běžkyně Therese Johaugová.