Michal Krčmář

Český biatlonista (*23. 1. 1991). Největší úspěchy: třetí na ME 2011 na 10 a 12,5 km, 2. na MS juniorů 2012 ve štafetě, 5. na MS 2016 ve vytrvalostním závodě. Účastník olympiády v Soči.

Běžkaři vs. biatlonisté. Johaugová v brutálním norském výjezdu porazila i Krčmáře
Biatlon

Na kolečkových lyžích byla v 7,4 kilometru dlouhém stoupání nejrychlejší domácí běžkyně Therese Johaugová.
Bö vyrovnal před norskými fanoušky rekord Fourcadea. Tři Češi ve sprintu bodovali
Biatlon

Nejlepší z Čechů byl šestadvacátý Krčmář, stíhací závod pojedou také Krupčík, Moravec a Štvrtecký. Nor Johannes Bö zvítězil navzdory jedné chybě.
Češi v posledních závodech MS biatlonistů nezářili, "masákům" vládli Italové
Biatlon

Italka Dorothea Wiererová vyhrála na biatlonovém mistrovství světa závod s hromadným startem, mužům kraloval její krajan Dominik Windisch.
Famózní finiš Krupčíka a Krčmáře. Mužská štafeta slaví na MS čtvrté místo
Biatlon

Česká štafeta biatlonistů se blýskla na mistrovství světa čtvrtým místem.
Krupčík byl nejlepším Čechem na dvacítce, titul má Němec Peiffer
Biatlon

Německý biatlonista Arnd Peiffer se stal podruhé v kariéře individuálním mistrem světa.
Biatlonová senzace. Pidručnyj sebral zlato Böovi, favorit selhal při poslední střelbě
Biatlon

Čeští reprezentanti si oproti pátečnímu závodu v Östersundu polepšili - Tomáš Krupčík se posunul na osmnáctou pozici, Michal Krčmář na pětadvacátou.
"Celý se motám, totální kolaps." Čeští biatlonisté prožili ve sprintu špatný den
Biatlon

Sprint biatlonistů na MS vyhrál navzdory jedné chybě na střelnici Nor Johannes Thingnes Bö. Z Čechů byl nejlepší Tomáš Krupčík na 30. pozici.
Vítková překonala vlastní strach. Davidová potvrdila sílu rvát se o medaile
Biatlon

První závod světového šampionátu v biatlonu přinesl českým barvám naději do dalších klání.
Solidní výkon Čechů. Ve smíšené štafetě proháněli medailisty, nakonec dojeli šestí
Biatlon

Čeští reprezentanti drželi i díky výtečné střelbě čtvrtou pozici, nakonec je od medaile dělilo 42 vteřin. První zlato na MS patří Norsku.
Ve smíšené štafetě na MS jsou Vítková, Davidová, Krčmář a Moravec
Biatlon

Čeští biatlonisté nepatří na mistrovství světa v Östersundu k hlavním medailovým kandidátům.
Tréninky ve stylu Jágra. Krčmář před MS dřel na střelnici i bez trenérů v zádech
Biatlon

Biatlonista Michal Krčmář má před sebou další výzvu v podobě mistrovství světa v Östersundu.
Biatlonisty potrápila ve štafetě střelba, přesto skončili šestí
Biatlon

Česká štafeta Michal Šlesingr, Michal Krčmář, Adam Václavík a Tomáš Krupčík obsadila šesté místo v závodě SP v kanadském Canmore.