To je, panečku, obránce. Rozhodčí v ligovém šlágru zabránil gólu, kopl míč do autu

22. 2. 2021 8:38
Fotbalisté mexického týmu Cruz Azul nevěřil vlastním očím, kdo jim zabránil ve skórování v nedělním ligovém duelu proti Toluce. Střele se v cestě do branky postavil rozhodčí Oscar Macias Romo a odehrál míč do autu...
Rozhodčí zabránil gólu v utkání mexické ligy Cruz Azul - Toluca | Video: Youtube.com

Ve šlágru mexické nejvyšší soutěže vedl Cruz Azul už po půlhodině hry nad Tolukou 2:0 a ve 35. minutě mířil za dalším navýšením náskoku.

Luis Romo si naběhl na pas za obranu, obhodil si i gólmana, který proti němu vyběhl na hranici šestnáctky, a zamířil do prázdné brány.

Trefil však jen tyč, od níž se míč odrazil k dobíhajícímu Jonathanovi Rodriguezovi. Ani jeho pokus ovšem do sítě nedoputoval, střelu totiž ukázkově zblokoval rozhodčí Oscar Macias Romo, jenž do centra dění zrovna přiběhl…

Hráči Cruz Azul se mohli zjevit, obsypali sudího, ale ten byl neoblomný a nařídil odkop od brány.

Pomoc od nečekaného "obránce" navíc Toluku nastartovala tak, že ještě do poločasu dvěma trefami srovnala skóre.

Po změně stran ovšem Cruz Azul přece jen vstřelil třetí gól, který tentokrát neodvrátil ani arbitr Romo, a po vítězství 3:2 vystřídal Toluku na druhém místě tabulky.