Neuvěřitelná scéna. Fotbalisté museli tlačit sanitku, která odvážela zraněného hráče

Rudolf Černík Rudolf Černík
11. 2. 2021 18:23
Kuriózní obrázek nabídlo utkání semifinále Portugalského poháru mezi Bragou a FC Porto. Fotbalisté obou týmů totiž museli roztlačit sanitku, která ze hřiště odvážela zraněného hráče.

V 65. minutě domácí David Carmo se pokusil zabránit v zakončení Luisi Diazovi z FC Porto. Oba skončili po bolestivém střetu na trávníku, hráči bleskově gestikulovali, aby přiběhli lékař.

Souboj Carma s Diazem:

Po konzultaci s videorozhodčím dostal Diaz červenou kartu, pro zraněného Carma musela přijet sanitka. Jenže z nasáklého hřiště se jí nepodařilo dostat, zabrat museli fotbalisté obou týmů a vůz ambulance odtlačit, přičemž na trávníku zůstaly pořádné koleje…

Kvůli dlouhému ošetřování nastavil rozhodčí dvanáct minut, během nichž Porto po drsném zákroku přišlo o dalšího hrče, vyloučen byl i Mateus Uribe. Porto o devíti hráčích neuhájilo vedení 1:0, které drželo od 9. minuty, a ve dvanácté minutě nastavení vyrovnal Brazilec Fransergio.

Podruhé v krátkém čase musela při utkání FC Porto zasahovat na trávníku sanitka. Před týdnem upadl při ligovém utkání proti Belenenses do bezvědomí obránce Nanu. Šestadvacetiletý reprezentant Guiney-Bissau utrpěl po srážce s brankářem těžký otřes mozku a poranil si míchu.

před 18 minutami

Automobilka Volkswagen a společnost Bosch vytvoří do konce roku společný podnik

Automobilka Volkswagen a společnost Bosch vytvoří do konce roku společný podnik. Bude dodávat systémy na výrobu baterií a pomáhat jejich výrobcům.

před 32 minutami

Americký ministr zahraničí vzkázal Rusku, že je potřeba diplomaticky zmírnit napětí okolo Ukrajiny

Ministr zahraničí USA Antony Blinken řekl svému ruskému protějšku Sergeji Lavrovovi, že je důležité pokračovat v diplomatické cestě s cílem zmírnit napětí kolem Ukrajiny.