Nejen Coutinho, ale také Pirlo či Bergkamp. Nejhloupějším klubem na světě je prý Inter Milán

Jiří Škuba Jiří Škuba
11. 1. 2018 8:54
Před pěti lety ho v Interu Milán nechtěli, za 220 milionů korun putoval do Liverpoolu. Ten za Philippa Coutinha nyní zinkasoval čtyři miliardy. Černomodří tak znovu ukázali, že mají talent zbavovat se světových hvězd ještě před tím, než dosáhnou vrcholu. Podívejte se, proč se o Interu začíná mluvit jako o nejhloupějším klubu na světě.
Matthias Sammer
Matthias Sammer | Foto: ČTK

Matthias Sammer

Do Interu přestoupil v roce 1992, ale nikdy si nezvykl na život v Itálii. Za Inter odehrál pouhých jedenáct zápasů a vstřelil čtyři góly, což na tehdejšího libera byla znamenitá produkce. Po půl roce ovšem znovu měnil angažmá - vrátil se do Německa, do Borussie Dortmund, v níž zažil nejlepší léta kariéry. V roce 1996 dovedl Němce k vítězství na Euru a navíc dostal Zlatý míč pro nejlepšího světového fotbalistu.

 

Právě se děje

před 5 hodinami

Zprostředkovatelé ubytování typu Airbnb mají s úřady sdílet údaje o smlouvách

Zprostředkovatelé turistického ubytování v soukromí formou digitálních platforem typu Airbnb zřejmě budou povinni sdílet s českými úřady informace o uzavřených smlouvách. Předpokládá to novela zákona o podmínkách podnikání v cestovním ruchu, který ve středu zrychleně ve stavu legislativní nouze schválila Sněmovna. Nová povinnost by mohla podle ministerstva pro místní rozvoj pomoci při trasování lidí, kteří přišli do styku s člověkem nakaženým novým typem koronaviru.

Projednání zákona ve stavu legislativní nouze zpochybňovali politici ODS. "Airbnb je vyřešeno na několik let," podotkl Marek Benda v souvislosti s nynějším zákazem vstupu cizinců do Česka. Podle předsedy poslanců ODS Zbyňka Stanjury by byl návrh i v obvyklém schvalovacím režimu přijat dřív, než do Česka dorazí první turisté.

Ministryně Klára Dostálová (ANO) dala zákon do souvislosti s chytrou karanténou. Projekt má díky údajům z mobilních telefonů či platebních karet pomáhat odhalit, koho mohli nakazit lidé trpící nemocí covid-19.

Zdroj: ČTK
Další zprávy