Nejen Coutinho, ale také Pirlo či Bergkamp. Nejhloupějším klubem na světě je prý Inter Milán

Jiří Škuba Jiří Škuba
11. 1. 2018 8:54
Před pěti lety ho v Interu Milán nechtěli, za 220 milionů korun putoval do Liverpoolu. Ten za Philippa Coutinha nyní zinkasoval čtyři miliardy. Černomodří tak znovu ukázali, že mají talent zbavovat se světových hvězd ještě před tím, než dosáhnou vrcholu. Podívejte se, proč se o Interu začíná mluvit jako o nejhloupějším klubu na světě.
Matthias Sammer
Matthias Sammer | Foto: ČTK

Matthias Sammer

Do Interu přestoupil v roce 1992, ale nikdy si nezvykl na život v Itálii. Za Inter odehrál pouhých jedenáct zápasů a vstřelil čtyři góly, což na tehdejšího libera byla znamenitá produkce. Po půl roce ovšem znovu měnil angažmá - vrátil se do Německa, do Borussie Dortmund, v níž zažil nejlepší léta kariéry. V roce 1996 dovedl Němce k vítězství na Euru a navíc dostal Zlatý míč pro nejlepšího světového fotbalistu.

 

Pokud jste v článku zaznamenali chybu nebo překlep, dejte nám, prosím, vědět prostřednictvím kontaktního formuláře. Děkujeme!

Právě se děje

před 15 minutami

DPP dokončil geologický průzkum metra D za 1,8 miliardy korun a čeká na stavební povolení. Stavba má začít na jaře.

DPP dokončil geologický průzkum metra D za 1,8 miliardy korun a čeká na stavební povolení. Potíže bránící stavbě průzkum neodhalil. Stavba má začít na jaře.

Zdroj: ČTK
Další zprávy