FOTO Honička pokračuje, United i City daly po třech gólech

Phila Jonese z Manchesteru zápas se Sunderlandem opravdu bolel. Více z Premier League uvidíte v galerii.
První branku United proti Sunderlandu dal v 16. minutě Robin van Persie...
...už za tři minuty rozvlnil síť Tom Cleverley (vpravo)...
... posledním střelcem ´Red devils´ byl v 59. minutě Wayne Rooney.
Wayne Rooney si zápas s týmem z chvostu tabulky užil.
Foto: Reuters
Sport Reuters Sport, Reuters
15. 12. 2012 22:58
Sobotní zápasy 17. kolo anglické Premier League přinesly vítězství pro vedoucí Manchester United i jejich pronásledovatele z City.

Praha - Sobotní zápasy 17. kola anglické Premier League přinesly vítězství pro vedoucí Manchester United i jejich pronásledovatele z City.

 

Pokud jste v článku zaznamenali chybu nebo překlep, dejte nám, prosím, vědět prostřednictvím kontaktního formuláře. Děkujeme!

Právě se děje

před 1 hodinou

Pirát Marcel Kolaja byl zvolen kvestorem Evropského parlamentu

Pirátský europoslanec Marcel Kolaja, který je členem evropské frakce zelených, byl zvolen kvestorem Evropského parlamentu (EP). Ve druhém kole získal 344 hlasů z 668 platných. Kolaja byl v první polovině pětiletého volebního období místopředsedou EP, z obhajoby funkce ale ve středu "z taktických důvodů" po druhém kole odstoupil.

Pět kvestorů spolu s předsedou a 14 místopředsedy tvoří vedení EP. Kvestoři jsou většinou pověřeni administrativními a finančními záležitostmi týkajícími se přímo poslanců a chodu parlamentu, jsou členy předsednictva s poradním hlasem.

Ve středu si EP zvolil za předsedkyni maltskou lidoveckou političku Robertu Metsolaovou. Post místopředsedkyně obhájila Češka Dita Charanzová, zvolená za hnutí ANO.

Zdroj: ČTK
Další zprávy