Newcastle United F.C.

Newcastle United F.C.

Fotbalový klub hrající anglickou Premier League.  V uplynulé sezoně 2014/15 obsadili v nejvyšší anglické soutěži patnácté místo. Dvojnásobný vítěz anglické ligy (naposledy 1926/27), držitel šesti FA Cupů, vítěz FA Charity Shield 1909. "Magpies" triumfovali také v Poháru veletržních měst (1969) a Poháru Intertoto (2006).

Koronavirus znemožnil také duel Newcastlu v Southamptonu

Víkendový program 21. kola anglické fotbalové ligy přišel o další zápas, v neděli se nebude hrát duel Southampton - Newcastle. Na vině je personální nouze v týmu hostů, kvůli případům koronaviru a také zraněním nebude mít Newcastle pro utkání k dispozici minimální přípustný počet 13 hráčů plus brankáře. Vedení Premier League na žádost klubu zápas odložilo.

V sobotu ze stejného důvodu nenastoupí fotbalisté Norwiche na hřišti Leicesteru. Liga duel odložila už ve čtvrtek. Za poslední měsíc stoupl počet odložených ligových utkání na osmnáct.

Newcastlu patří předposlední místo v tabulce, poté co z posledních čtyř zápasů vybojoval jen bod za pondělní remízu s Manchesterem United. Southampton je o deset bodů a šest míst výše.

Pokračovat