Dvacetiletý záložník prodělal srdeční zástavu. Lékaři ho začali probouzet z umělého spánku

ČTK ČTK
11. 7. 2017 22:04
Lékaři začali probouzet z umělého spánku záložníka Abdelhaka Nouriho z Ajaxu, který zkolaboval na hřišti během sobotního přípravného zápasu v Rakousku. Dvacetiletý fotbalista prodělal srdeční zástavu. "Jeho stav je stabilní. Srdce zůstalo nepoškozené a žádné potíže neukázalo ani CT vyšetření mozku či neurologické testy," informoval amsterodamský klub. Nizozemský mládežnický reprezentant s marockými kořeny se bezvládně sesunul na trávník v 70. minutě. Zápas Ajaxu s Werderem Brémy pak už nepokračoval.
Ilustrační foto
Ilustrační foto | Foto: Reuters
 

Právě se děje

před 35 minutami

Nehoda u Slavkova zastavila provoz na tahu z Brna na Slovensko

Nehoda nákladního a osobního auta zastavila dnes ráno u Slavkova u Brna provoz na hlavním tahu I/50 z Brna na Slovensko. Směrem z Brna se auta nedostanou, od Uherského Hradiště jezdí objížďkou přes Křenovice, řekl mluvčí policie David Chaloupka. Na místě je několik zraněných a zasahuje tam vrtulník. Policie zatím nepotvrdila žádné oběti.

Nehoda se stala před 7:00. "Silnice je na výjezdu ven ze Slavkova ve směru na Brno uzavřená. Nehoda se stala hned za odbočkou na Křenovice," popsal mluvčí jihomoravských hasičů Jan Dvořák. Podle něj museli hasiči vyprostit z osobního auta tři lidi.

Další zprávy