0:1
Konec
Slavia Praha
22. Ševčík

Dobrý den, vítejte při sledování online přenosu z utkání 25. kola fotbalové Fortuna:Ligy mezi Mladou Boleslaví a Slavií Praha. První zápas obou týmů po koronavirové pauze začne v Mladé Boleslavi v úterý 26. května ve 20 hodin.

V sobotu se fotbalová Fortuna:Liga restartovala po koronavirové pauze dohrávkou 23. kola mezi Teplicemi a Libercem, dnes pokračuje čtyřmi zápasy 25. kola. Do akce se vrátí úřadující šampion a vedoucí mužstvo tabulky Slavia Praha, která se představí na hřišti Mladé Boleslavi. Do konce základní části ligové soutěže zbývá odehrát šest kol a sešívaní na čele drží náskok osmi bodů před druhou Plzní.

Fortuna:Liga 2019/20, Slavia - Mladá Boleslav.
Fortuna:Liga 2019/20, Slavia - Mladá Boleslav. | Foto: Milan Kammermayer

Slavia vstupovala do jarní části s tím, že obhajoba mistrovského titulu by pro ni měla být jen formalitou, jenže během prvních čtyř zápasů poztrácela hned sedm bodů. Slávisté prohráli na hřišti Bohemians, porazili doma Opavu, prohráli na Slovácku a remizovali v březnovém derby proti Spartě 1:1. Zato druhé Plzni se zkraje jarní poloviny soutěže dařilo a dotáhla se na rozdíl osmi bodů. Tým pod vedením Jindřicha Trpišovského teď bude muset zabrat.

Slavia nestihla před obnovením ligy žádné přípravné utkání, neboť jeden z členů jejího týmu onemocněl koronavirem. Další nakažení se v týdnu před zápasem s Mladou Boleslaví už naštěstí neobjevili a tým se mohl za neustálého testování připravovat na restart.

Mladá Boleslav nedokázala v posledních letech navázat na třetí místo z roku 2014 a následnou sérii čtvrtých příček, v minulé sezoně skončila sedmá. Rozjezd jarní částí aktuální sezony nevyšel Středočechům dobře a dlouho čekali na gól. Prohráli v Českých Budějovicích a bez branek skončili doma se Slováckem i v Příbrami. Až v dramatickém utkání proti Baníku Ostrava na jeho půdě vyválčili výhru 3:2. V natěsnané části tabulky zatím svěřenci trenéra Jozefa Webera drží místenku do nadstavbové skupiny o titul.

Největší osobnost Mladé Boleslavi bude na trávníku Městského stadionu chybět. Marek Matějovský ale pevně věří, že jeho spoluhráči Slavii oberou o body.

Podzimní vzájemné utkání dopadlo lépe pro Pražany. Slavia vyhrála doma 1:0 zásluhou trefy Petera Olayinky ze čtrnácté minuty. V divokém závěru však mohla o vítězství přijít. Mladá Boleslav předvedla velmi dobrý výkon, jen v nastavení litovala neproměněné penalty bývalého slávisty Murise Mešanoviče.

Muris Mešanovič v zápase Slavie proti Mladé Boleslavi.
Muris Mešanovič v zápase Slavie proti Mladé Boleslavi. | Foto: Milan Kammermayer

Mladá Boleslav byla prvním týmem, v jehož kabině se objevil případ koronaviru. Ještě předtím stihli Středočeši v přípravných zápasech dvakrát remizovat s Bohemians. Zápas proti Slavii proběhne za dodržování přísných opatření a v komorní atmosféře prázdného stadionu. Trenéři mohou využít pěti střídání místo obvyklých tří a na rozdíl od sobotní dohrávky v Teplicích už mohou před zápasem a o přestávce do šatny.

"V kulisách ztichlých stadionů budou vzduch rozrážet jen pokyny trenérů a pokřikování hráčů. Nový standard ale přinese nová témata a emoce z fotbalu nezmizí," píše ve svém pondělním komentáři o ligové obnově fotbalový redaktor Marek Janoš.

Všechny kluby musely před restartem sezony, kterou na dva a půl měsíce přerušila pandemie, absolvovat v rozmezí pěti až šesti dnů dva testy. Obnovená sezona naplno začala.

Základní sestava Slavie:

Kolář - Coufal, Kúdela, Zima, Bořil (C) - Traoré, Holeš - Masopust, Stanciu, Ševčík - Tecl. Trenér: Jindřich Trpišovský.

Náhradníci: Kovář - Hellebrand, Provod, Takács, Frydrych, Hilál, Musa.

Slavii chybí Peter Olayinka, který si na tréninku před restartem ligy zlomil lýtkovou kost. Po vážném zranění kolene se do práce vrátil David Hovorka, ale ani on dnes není v Mladé Boleslavi připraven.

Základní sestava Mladé Boleslavi:

Šeda - Křapka, Mazuch, Jakub Klíma, Túlio - Hubínek (C), Janošek - Ladra, Budínský, Fulnek - Jiří Klíma. Trenér: Jozef Weber.

Náhradníci: Stejskal - Stránský, Wágner, An, Rudzan, Arroyo, Glöckner.

Mladá Boleslav má mimo hru více hráčů základní sestavy než Slavia. Postrádá zraněného kapitána Marka Matějovského, kvůli kartám nenastoupí také další bývalý reprezentant Daniel Pudil ani Rus Alexej Tatajev. Klubová příslušnost nepustí do zápasu Jaroslava Zeleného, jenž je v Mladé Boleslavi na hostování právě z Vršovic.

Anglická mutace Slavie na Twitteru připravila hezký manuál, proč nyní fandit sešívaným, byť jste obvykle příznivcem některého z klubů anglické Premier League.

"Liverpool? Šmicer. Arsenal? V Lize mistrů jste nám nasázeli sedm gólů, vzpomínáte? Southampton? Byli jste náš první anglický soupeř a podle stylu vašeho brankáře vznikl fotbalový termín 'robinsonáda'." Podívejte se…

Slávisté už jsou na hřišti, hráči Mladé Boleslavi nyní přicházejí a postupně odevzdávají roušky. Domácí jsou v bílých dresech, sešívaní v černém.

Na trávníku jsou už také rozhodčí. Jako hlavní bude zápas řídit zkušený Miroslav Zelinka, na čarách mu pomohou Jan Paták a Radek Kotík.

Na tribuně je pár hrstek fanoušků, kteří se vešli do povolené kvóty. V balkonech okolních domů nechybí tradiční mladoboleslavská podpora.

1.

Utkání právě začalo.

1.

Túlio odcentroval z levé strany a Slavia se v pohodě ubránila. Zima se při rozehrávce dostal pod tlak a Mladá Boleslav z toho vytěžila vhazování.

2.

Souhra domácích na pravé straně nevyšla podle představ a Kolář se nakonec rozhodl pro dlouhý nákop. Míč se pak jako bumerang vrátil zpátky.

3.

Mladá Boleslav nastoupila na Slavii aktivně a devatenáctiletý obránce Zima nezažívá zrovna nejlepší začátek zápasů. Malá domů mu vyšla tak tak.

4.

Koláře, který dnes chytá sté ligové utkání, spoluhráči při rozehrávce využívají velmi často. Mladá Boleslav skutečně napadá velmi vysoko.

5.

Holeš si vysloužil faul od Brazilce Túlia a Stanciu přenesl hru dlouhým balonem na Bořila. Slavia pokračuje v kombinaci na levém křídle.

5.

Stanciu nalezl v obraně Mladé Boleslavi mezeru a krásnou uličkou vyslal do první velké šance Tecla. Ten si zaběhl za Jakuba Klímu, ale na brankáře Šedu ze strany nevyzrál! Slavia bude kopat roh.

Stanislav Tecl ze Slavie a brankář Boleslavi Jan Šeda v zápase 25. kola první ligy FK Mladá Boleslav - SK Slavia Praha. | Foto: ČTK
6.

Po rohovém kopu slávisté soupeřovu branku neohrozili, ale zůstali v blízkém okolí pokutového území a hrají s balonem.

7.

Situace nakonec neskončila ničím dalším nebezpečným pro Šedovu branku. Na druhé straně Masopust předskočil Janoška a zastavil útok domácích.

9.

Slavia jako by se po první příležitosti chytila a častěji ji teď vidíme před Šedovou brankou. Byť teď Stanciu nedokázal podržet míč.

10.

Túlio přetáhl přihrávku na Fulneka a sešívaní rozehráli vzadu nakrátko. Po lehké ztrátě míč zase rychle vybojovali a přecházejí do útoku.

11.

Mazuch si poradil s dlouhým balonem Traorého na Tecla a odvrátil hrozící nebezpečí. Po faulu Mladé Boleslavi na půlícím kruhu hraje Kúdela.

12.

Tecl byl zachycen v ofsajdu, obranná linie Mladé Boleslavi teď zafungovala velmi dobře. Akci Budínského a Túlia na druhé straně ukončil Masopust.

13.

Budínský vytáhl míč středem hřiště a vypadalo to na nebezpečnou rychlou akci Středočechů. Jenže Túliovi se centr nepovedl a k zakončení nedošlo.

14.

Slavia v klidu kombinuje na obranné polovině a nespěchá dopředu.

15.

Traoré se nabídl na polovině hřiště a přihrál doprava Coufalovi. Ten si ale se svými spoluhráči nerozuměl, načež se musel hodně rychle vrátit dozadu.

16.

Ladrův přízemní centr prošel až na přední tyč, kde se snažil zakončovat Jiří Klíma. Obrannou závoru sklapl Kúdela a Mladá Boleslav rozehraje roh.

17.

Vysoký centr Budínského si našel Mazuch, natlačil se k míči, ale netrefil ho úplně čistě. Slávisté zakončení zbrzdili ještě před Kolářem a odkopli balon do bezpečí.

18.

Zatímco po Teclově šanci se zdálo, že otěže by mohla převzít Slavia, teď mají zase naopak více ze hry domácí fotbalisté.

19.

Fulnek přihrál doprostřed hřiště Hubínkovi a kapitána Mladé Boleslav při práci s míčem tvrdě atakoval Nicolae Stanciu (SLA). Je z toho první žlutá karta v zápase za ukázkový šlapák a třetí Rumunova v sezoně.

20.

Bořil si poradil ve vápně po nepříjemném centru Túlia a rychlá slávistická protiakce dala šanci Masopustovi. Toho ale do šestnáctky nepustil Mazuch.

21.

Zima si výborně poradil s rozběhnutým dlouhánem Jiřím Klímou a následně si vykoledoval faul od Ladry. Mladíček v obraně Slavie se po trochu nejistém začátku rozehrál.

22.

Slavia pohlednou akcí otevírá skóre. Holeš roztáhl hru doleva na Bořila, který přihrál z prvního doteku po čáře Stanciuovi. Rumunský šikula nacentroval do vápna a zatímco Tecla míč přeletěl, PETR ŠEVČÍK se hlavou trefil přesně do protipohybu brankáře Šedy - 0:1!

24.

V souboji uprostřed hřiště se zranil Traoré a alespoň na chvilku opouští hrací plochu.

25.

Trpišovský něco konzultoval s hráči na střídačce, jako varianta místo Traorého by se nabízel Provod. Ale fotbalista z Pobřeží slonoviny nakonec pokračuje ve hře.

27.

Domácí se zatím nemohou dostat ke kloudnému zakončení. Přechod na útočnou polovinu není špatný, ale hra okolo útočné šestnáctky vázne.

28.

Průniková přihrávka na Holeše byla příliš dlouhá, Šedův výkop zase skončil v zámezí. Traorému zranění nedovolí pokračovat, Slavia chystá střídání.

29.

Ibrahim Traoré se posadil na trávník, nebude moct kvůli zranění pokračovat. Místo něj na hřiště skutečně přijde Lukáš Provod.

30.

Křapka zprvu zaváhal, ale pak se zvládl na Bořila dotáhnout a eliminovat jeho útočnou snahu. Není z toho ani roh, rozehrává Šeda.

31.

Centr z levé strany prolétl pokutovým územím Mladé Boleslavi až na druhou stranu hřiště. Slávisté pak napadali Túlia, ale míč nezískali.

32.

Střídající Provod se mezitím zařadil na post levého záložníka a Ševčík se stáhl doprostřed. Coufal netrefil dobře balon po centru z levého křídla.

33.

Stanciu se opět skvěle protáhl obranou a posunul míč na Bořila. Toho ovšem stejně jako před pár minutami nepustil dál Křapka.

34.

Masopust se po přihrávce od Ševčíka uvolnil na středové ose, vytáhl balon a vystřelil. Pokus byl lehce tečován na roh.

35.

Křapka odvrátil roh Stanciua, později byl odpískán ofsajd Bořila. Slavia na posledních pár minut zamkla Mladou Boleslav na její polovině.

36.

Ondřej Mazuch (MBL) to v souboji s Teclem přehnal s důrazem, vlétl do svého soupeře, povalil ho a od sudího Zelinky uviděl žlutou kartu.

38.

Túlio si poradil s Masopustem, nepustil slávistu do šestnáctky. Nicméně stále trvá stav, při které se Mladá Boleslav nemůže dostat s míčem za půlku.

39.

Stanciu šel hodně ostře do souboje s Jiřím Klímou, ale také ten padl do skluzu. Rozhodčí Zelinka posoudil zákrok z obou stran jako čistý.

40.

Přihrávka z levé strany našla Bořila jen v postavení mimo hru.

41.

Po dlouhé době si zahrál s balonem Kolář a dlouhým výkopem ho poslal na útočnou půlku. Mazuch vyhrál vzdušný souboj, ale Mladá Boleslav nedostala míč pod kontrolu.

42.

Trenér Weber nervózně popochází za postranní čarou a přemýšlí, co se zápasem udělat. Mladá Boleslav je v posledních chvílích bezradná.

43.

Coufal si v klidu poradil na pravé straně a rozehrál akci, na jejímž konci byla další obrovská šance Tecla! Tentokrát zakončoval v šestnáctce z pravé strany, tedy z opačné než na začátku, ale znovu byl úspěšnější Šeda!

44.

Druhý gól Slavie by znamenal pro Mladou Boleslav ohromnou komplikaci. Teclovi připravil šanci Masopust, který navedl balon středem a pak předal doprava.

45.

Jedinou příležitost Mladé Boleslavi v první půli měl unikající Ladra na pravé straně. Z úhlu měl šanci prostřelit Koláře, jenže zamířil jen do boční sítě!

45+1.

Nad rámec prvního poločasu se nastavuje jedna minuta. Středočeši jsou na balonu a snaží se najít cestu před branku úřadujících šampionů.

45+1.

První poločas skončil.

Druhý poločas začne přibližně ve 21:01.

Mladá Boleslav začala nebojácně, naopak Slavia poněkud zakřiknutě, jenže obraz hry se brzy změnil. V páté minutě vyslal Stanciu do úniku Tecla, a ten zakončením z levé strany nevyzrál na gólmana Šedu. Další přihrávka Stanciua do šestnáctky už byla gólová. Okořenil jí rychlou akci Slavia, na jejímž konci hlavičkoval Ševčík přesně k levé tyči a otevřel skóre.

Pražané potom přišli o zraněného Traorého, kterého vystřídal Provod, nicméně dále měli více ze hry a Mladou Boleslav jen zřídka pouštěli na útočnou polovinu. Před přestávkou spálil i svou druhou příležitost Tecl, který zakončoval po akci Masopusta tentokrát zprava. Znovu se vyznamenal Šeda. Na opačné straně v jediné příležitosti domácích střílel Ladra mimo.

držení míče: 35 % - 65 %.

Mladá Boleslav - Slavia 0:1 po prvním poločase.

46.

Druhý poločas právě začal.

46.

Mladá Boleslav udělala o přestávce jednu změnu. Místo Jakuba Fulneka nastoupil Tomáš Wágner a domácí by mohli hrát na dva hrotové útočníky.

47.

Slavia neměla k dalšímu střídání důvod, v první půli předvedla velmi dobrý výkon. A aktivně zahajuje také druhý poločas.

48.

Wágnera hned při jeho první snaze vybojovat balon fauloval Zima. Mladá Boleslav ale nic moc kloudného nevymyslela a s míčem hrají hosté.

49.

Šeda vyrazil Masopustovu štiplavou střelu, trochu mladoboleslavského brankáře překvapila. Stanciu další výbornou přihrávkou našel Masopusta o něco později, Slavia obléhá pokutové území.

49.

Tomáš Wágner (MBL) a Zima si teď role prohodili, Wágner fauloval slávistického beka těsně za šestnáctkou Mladé Boleslavi a hned po čtyřech minutách na hřišti obdržel žlutou kartu.

50.

Navíc je tu nebezpečná standardní situace Slavie z pětadvaceti metrů.

51.

Stanciu výborným pokusem protáhl Šedu! Brankář Mladé Boleslavi vyrazil balon na roh, byl včas na svém místě. Balon jinak směřoval někam k tyči.

52.

Zčistajasna se objevila tutová šance Mladé Boleslavi! Túlio odcentroval přesně na malý čtverec na Ladru a Kolář se blýskl perfektním reflexivním zákrokem!

53.

Také po následném rohu Mladé Boleslavi bylo před Kolářovou brankou pořádně rušno. Nicméně velká šance už se neopakovala.

54.

Slavia se chce rychle vzpamatovat a znovu dostat balon pod kontrolu. Nikam nespěchá a vrací po zemi hru na Koláře.

55.

Bořilův aut byl na Ševčíka příliš dlouhý a domácí získali míč.

56.

Bořil upadl v souboji s Ladrou, ale o faul domácího hráče se nejednalo. Ladra přihrál do vápna přesně na nohu Budínskému, jenže ten přestřelil bránu. Dobrá šance Středočechů.

57.

Sešívaným se poslední minuty trochu vymykají a nejspíš také proto chystají střídání. Na lavičce se do dresu svlékl Takács.

57.

Druhé střídání Slavie v zápase. Ladislav Takács nastupuje místo autora dosud jediné branky Petra Ševčíka. Takács to v Mladé Boleslavi dobře zná, působil zde déle než čtyři sezony.

58.

Šeda vyrazil Coufalův centr a Wágner byl ve středu hřiště faulován Kúdelou. Nasazením Takácse sešívaní jednoznačně vyztužili obranu.

59.

Bořil zrychlil hru ze vzduchu jedním dotekem na Provoda, který v souboji uvnitř vápna upadl a zůstává ležet. Rozhodčí Zelinka střet s Křapkou nevyhodnotil jako faul domácího hráče.

60.

V opakovaném záběru je vidět, že ke kontaktu došlo ještě mimo šestnáctku a Provod pak spadl dovnitř. O faul se však nejednalo a hra pokračuje.

61.

Provod je v pořádku a kombinoval na pravé straně se Stanciuem. Vyplynul z toho rohový kop pro úřadující šampiony.

62.

Mladá Boleslav se ubránila a nepustila Slavii do zakončení. O něco později v příští akci Pražanů doskákal míč z kopačky Stanciua až k Šedovi.

63.

Provod neudržel míč na trávníku a Mladá Boleslav vhazuje na půli hřiště. Po šancích domácího celku se hostům podařilo hru zklidnit.

65.

Bořil se zjevil za obranou Mladé Boleslavi a jako by se šance malinko zalekl. Netrefil balon dobře a nakonec vůbec neohrozil brankáře Šedu.

66.

V další situaci se kapitán Bořil srazil s Wágnerem a na chvilku si poležel na trávníku. Teď už je vše v pořádku a Kolář vykopává dopředu.

67.

Slavia vpředu nezahrozila, zato Mladá Boleslav bude kopat roh.

68.

Horké chvilky před Kolářem. Wágner se vyšplhal k hlavičce a balon od něj pak trefil Jakuba Klímu. Ten byl však dost zaskočený a nedokázal vystřelit.

69.

Teď se spoluhráči možná poprvé v zápase zlobí na Stanciua, který přetáhl svou přihrávku. Je tu druhé střídání Mladé Boleslavi, Jiřího Klímu nastupuje debutující Korejec An Jaejun.

70.

Šeda si poradil s centrem Tecla a Mladá Boleslav přešla do útoku. Budínský se ale po práci Wágnera na šestnáctce k míči nedostal.

71.

Stanciu se uvolnil na hranici velkého vápna, připravil si míč na levou nohu a střílel těsně vedle Šedovy branky. Tady by asi domácí gólman neměl nárok.

72.

Coufal získal míč po ne úplně přesné přihrávce od Takácse a Tecl si vykoledoval faul. Slavia rozehrála rychle nakrátko, nicméně k zakončení to nevedlo.

73.

Zima se po ztrátě míče svého týmu rychle vrátil a zhatil snahu Wágnera dostal míč do protiútoku. Naopak na druhé straně může šturmovat Coufal.

74.

Akce Coufala skončila rohem, ze kterého slávisté nic nevytěžili. Těšit je může, že alespoň zůstali u míče a drží hru daleko od Kolářovy branky.

75.

Slavia teď dobře tlumí snahu Mladé Boleslavi, které začne čas ubíhat rychleji. Do konce základní hrací doby zbývá v tuto chvíli patnáct minut.

76.

Korejec An se zatím na hřišti hledá a příliš nestíhá. Výsledkem byl naposled faul Mladé Boleslavi, po které musí domácí čelit nebezpečnému přímému kopu.

77.

Stanciu ze standardní situace minul bránu, Šeda ránu kontroloval. Poté domácí potřetí vystřídali. Dominika Janoška zastoupí na hřišti Anderson Arroyo z Kolumbie, jenž si stejně jako An odbude ligovou premiéru.

78.

Po ose Takács a Stanciu se míč znovu dostal k Teclovi, který měl třetí velmi dobrou šanci! Opět byl sám před Šedou. Také třetí vzájemný souboj vyhrál zkušený gólman. Tato příležitost byla ze všech tří Teclových nejmenší, nicméně skórovat se z ní dalo.

80.

Masopust si chtěl obhodit jednoho z protihráčů efektní patičkou, ale o míč přišel. Ovšem Slavia pak přišla s agresivním napadáním a balon má zpět.

81.

Arroyův balon nedoputoval k Wágnerovi ani Anovi, ba na hlavu kapitána Slavie Bořila. Kolář v poklidu rozehrává.

83.

Bořil natáhl z dálky ke střele a trefil hned prvního stojícího Mazucha. Přesto Slavia o chvilku později vybojovala roh a minutky se ukrajují.

84.

Po rohu Stanciua pokračoval v práci s míčem na levém křídle Provod. A postupně se hra dostala až k brankáři Kolářovi. Pražané drží balon.

85.

Kolář je už dlouhé minuty bez šance a Mladá Boleslav si teď může vyčítat křišťálovou gólovku Ladry zkraje půle. Další zatím nepřichází.

86.

Arroyo dobře vyřešil nelehkou situaci a uvolnil Túlia. Ten posunul míč na Wágnera, kterého už zastavil ofsajd. Navíc o balon stejně přišel.

88.

O balon se bojuje na půli hřiště a na domácích začíná být znát nervozita. V trojici obklíčili Provoda, ale přesto nezískali balon bez faulu.

89.

Po nepřesné akci Mladé Boleslavi hosté dvakrát střídají. Ze hry jdou Lukáš Masopust a Stanislav Tecl, přicházejí Michal Frydrych a Petar Musa.

90.

Frydrych se uvedl faulem na půlící čáře proti Arroyovi a přišel dlouhý nákop od domácích. Zima hlavičkoval k Mazuchovi, který pálil zpoza vápna mimo.

90+1.

V druhém poločase se nastavují čtyři minuty. Musa odklidil míč na tribunu před Arroyem a v útočné snaze Mladé Boleslavi pokračuje Túlio.

90+2.

Slavia má teď hru pod kontrolou. Šeda musel ven z branky, aby odehrál balon z nebezpečné situace. Útoky Mladé Boleslavi se rychle rozbíjejí.

90+3.

Coufal vhodil míč na Musu a Frydrychova přihrávka do šestnáctky skončila u Šedy. Wágner však na útočné půlce domácích míč po jeho nákopu neudržel.

90+4.

Běží poslední minuta nastavení. Arroyo neuhádal vhazování a míč do hry poslali slávisté. Kúdela vzadu kombinuje s Takácsem.

90+4.

Utkání skončilo.

Slavia začala po koronavirové pauze nejlépe, jak mohla, a poveze z Mladé Boleslavi do Vršovic důležité tři body v honbě za obhajobou. Středočeši vstoupili do druhé půle dobře, díky zákroku Šedy přečkali šanci Stanciua a sami pořádně zahrozili. Jenže proti Ladrově zakončení zblízka vytáhl Kolář zákrok zápasu. Reflexivně vyškrábl míč na roh.

Slavia se postupně otřepala, do hry přišel Takács a zpevnil defenzivu. Bořil mohl navýšit náskok sešívaných, ale své šance se trochu zalekl. Pojistku mohl přidat i Tecl, ovšem také potřetí v utkání ho v souboji tváří v tvář vychytal Šeda. V závěru už slávisté domácí tým k ničemu nebezpečnému nepustili a kontrolovali vedení.

Slavia navýšila náskok před druhou Plzní na jedenáct bodů, Viktoria má zítřejší zápas na hřišti Sparty k dobru. Také toto utkání vám přinese Aktuálně.cz v online reportáži.