reklama
 
 

Drama v Ďolíčku. Hrdina Koné po srážce zachránil život soupeřova brankáře Berkovce

25. 2. 2017 19:23
Drama se odehrálo v zápase Bohemians se Slováckem. Po srážce obránce Krcha s brankářem Berkovcem zůstali oba hráči ležet bezvládně na hřišti. Ještě během zápasu putovali do nemocnice. Oba by měli být v pořádku, ale zůstanou na pozorování.

Praha - Bezbranková remíza Bohemians se Slováckem přinesla velký, ale nepříjmený příběh. Ve 32. minutě se ve vlastním vápně srazili hlavami domácí kapitán Daniel Krch a brankář Martin Berkovec. Oba zůstali bezvládně ležet na trávníku.

Jako hrdina okamžiku se ukázal hostující útočník Francis Koné, který byl srážce nejblíž. Okamžitě přiskočil k Berkovcovi a poskytl mu první pomoc.

"Podobnou situaci jsem zažil už asi čtyřikrát. Hned jak jsem slyšel zvuk té srážky, bylo mi jasné, že je zle. Věděl jsem, že musím zkontrolovat, jestli nemá zapadlý jazyk," komentoval nepříjemný moment hráč z Pobřeží slonoviny. Koné podobné okamžiky hrůzy zažil už během působení v Thajsku a Africe, proto byl dobře připravený.

"Fotbal musí stranou, nejdřív bych chtěl poděkovat hráči soupeře Konému," uvedl tiskovou konferenci po zápase trenér Bohemky Miroslav Koubek. A zástupci vedení klubu ještě po zápase došli poděkovat Konému přímo do kabiny hostí.

Podle prvních informací po zápase oba hráči Bohemians utrpěli otřes mozku a jsou na pozorování. Ihned po srážce byla vidět v obličejích obou hráčů krev. Podle zdrojů z klubu je na tom hůř Daniel Krch, který má i vyražený zub.

Jak Krch, tak Berkovec jsou v nemocnici a v pořádku. Zůstanou ale na pozorování a měli by ještě podstoupit vyšetření.

autor: Marek Janoš | 25. 2. 2017 19:23

  Pokračujte dál

  Hlavní zprávy

  reklama
  reklama
  reklama
  reklama
  reklama
  reklama