Tuhle válku nechceš, kámo, napsal Kyrgios přítelkyni. K jejich hádce přijela policie

Sport Sport
8. 10. 2021 13:35
Tenisový bouřlivák Nick Kyrgios neudržel nervy na uzdě ani v soukromí a během povinné koronavirové karantény v hotelu v Adelaide se dostal do ostré hádky s přítelkyní.

U vyhroceného konfliktu s modelkou Chiarou Passariovou zasahovala i policie a pár se následně musel odstěhovat do oddělených pokojů.

Kyrgios s přítelkyní museli v Austrálii do dvoutýdenní karantény po příletu z Bostonu, kde tenista hrál Laver Cup.

Ve čtvrtek si ale dvojice nejprve vyměnila několik urážek na sociálních sítích a ve slovním konfliktu pak pokračovali i osobně.

K hlasité hádce byla přivolána policie. "Bylo provedeno vyšetřování, k žádnému porušení zákona ale nedošlo a oba účastníci sporu stráví zbytek karantény v oddělených pokojích," uvedl mluvčí místní policie.

Ke sváru došlo poté, co Passariová v chatu na Instagramu připomněla ožehavý snímek z února, na němž je spící tenista s jinou ženou. "Ta nahá žena, která je s ním v posteli, jsem mimochodem nebyla já," napsala modelka.

I po rozstěhování hádka pokračovala přes textové zprávy, část konverzace Passariová zveřejnila. "Do týhle války se slovíčky se nechceš dostat, kámo," napsal jí například Kyrgios. "Zavři už hubu a nech mě být," doplnil.

Dvojice se pak vášnivě dohadovala i o tom, kdy si odveze Passariová své věci z Kyrgiosova domu a komu bude patřit společný laptop.

Část textové konverzace, kterou mj. zveřejnila Chiara Passariová:

 

Pokud jste v článku zaznamenali chybu nebo překlep, dejte nám, prosím, vědět prostřednictvím kontaktního formuláře. Děkujeme!

Právě se děje

před 33 minutami

Majetkovému úřadu se ani napotřetí nepodařilo prodat Palác Broadway v Praze

Úřadu pro zastupování státu ve věcech majetkových se ani na třetí pokus nepodařilo v elektronické dražbě prodat pražský Palác Broadway. V aukci s vyvolávací cenou 1,05 miliardy korun nikdo nepřihodil ani minimální příhoz 200 tisíc korun. Ve středu to sdělila mluvčí úřadu Michaela Tesařová. Úřad se funkcionalistickou budovu, kde sídlí Divadlo Broadway, již neúspěšně pokusil prodat letos v březnu a loni v září.

Funkcionalistická stavba architektů Bohumíra Kozáka a Antonína Černého se nachází mezi ulicemi Na Příkopě a Celetná a pochází ze 30. let 20. století. Stejně jako v předchozích dvou aukcích složil požadovanou kauci 20 milionů korun jeden zájemce, následně se ale dražby, která skončila dnes v poledne, nezúčastnil.

Majetkový úřad nyní nabídne prodej paláce za vyvolávací cenu stávajícímu nájemci, kterým je Divadlo Broadway a jeho majitel Oldřich Lichtenberg. Přednostní právo vyplývá ze smlouvy, kterou úřad převzal v roce 2016 od tehdejší SŽDC, dnes Správy železnic. 

Lichtenberg po březnové aukci řekl, že palác koupit chtít nebude kvůli zmíněné smlouvě, kterou je palác zatížen a kvůli níž by ještě několik desítek let majiteli nevydělával. To je podle něj také důvod, proč se palác v dražbě opakovaně nedaří prodat.

Zdroj: ČTK
Další zprávy