Kvůli dívce v publiku jsem prohrál zápas s Federerem, přiznal proutník Kyrgios

Miroslav Harnoch Miroslav Harnoch
14. 10. 2020 7:41
Už přes půl roku víc než svým tenisem šokuje různými výroky na sociálních sítích. Australan Nick Kyrgios kvůli celosvětové pandemii koronaviru zůstává doma, ale s fanoušky komunikuje. Naposledy jim prozradil, že jak to má s milostnými vztahy a jak ho pohled na jednu atraktivní ženu v publiku stál zápas.
Nick Kyrgios na loňském US Open. To letošní kvůli koronaviru vynechal.
Nick Kyrgios na loňském US Open. To letošní kvůli koronaviru vynechal. | Foto: Reuters

Turnaje zatím pětadvacetiletý tenista vynechává, a tak si alespoň popovídal s fanoušky online při hraní videohry. Dostal otázku na vztahy se ženami a sázel zajímavé historky.

"Jednou jsem prohrál zápas s Rogerem Federerem jen proto, že jsem si všiml v publiku nádherné sexy dívky. Pořád jsem přemýšlel, jak to udělat, abych ji pozval na drink, až jsem prohrál," prohlásil Kyrgios.

Jak to nakonec s onou dívkou dopadlo, ani o jaký konkrétní zápas přímo šlo, to už Australan neprozradil. Přitom se Švýcarem prohrál hned šest utkání a vyhrál jediné.

Ledacos naznačil v odpovědi, co se jeho vkusu týče. "Východoevropanky mě mají totálně v hrsti. Jakmile vidím nějakou vysokou Východoevropanku, tak bych jí klidně odevzdal polovinu svých výdělků," přiznal tenista.

Až do jara letošního roku Kyrgios randil s ruskou hráčkou, jednadvacetiletou Annou Kalinskou. I česká tenistka Kristýna Plíšková kdysi v jednom z rozhovorů prozradila, že to na ni rodák z Canberry také zkoušel.

"Když ale s nikým nechodím, jsou tyhle mé pokusy jen takové týdenní románky," vysvětlil Kyrgios. 

Nyní je ale zadaný, už nějaký čas randí s dívkou jménem Chiara Passariová a na Instagramu se vztahem rád chlubí. Příště už by tak na turnajích neměl okukovat tribuny během zápasů a lovit na nich fanynky.   

View this post on Instagram

My boo 👻

A post shared by Nick Kyrgios (@k1ngkyrg1os) on

 

Právě se děje

před 54 minutami

U Prostějova se zřítilo ultralehké letadlo, pilot na místě zemřel

U Olšan u Prostějova se ve čtvrtek dopoledne zřítilo ultralehké letadlo. Pilot na místě zemřel, řekl prostějovský policejní mluvčí František Kořínek. O tom, že by byl v letadle ještě někdo jiný, nemluvil.

Okolnosti havárie se vyšetřují. Nehoda se stala před 10:30. Na místě zasahují také hasiči, potvrdila jejich mluvčí Lucie Balážová.

Zdroj: ČTK
Další zprávy