Kyrgios seřval krásnou rozhodčí a okouzlil Australany. Venus křičela bolestí

Podívejte se na fotogalerii ze třetího dne Australian Open.
Austrálie ukončila třetí den svého tenisového svátku v naprosté euforii. Zasloužil se o ni místní miláček Nick Kyrgios.
Jak jsou už diváci zvyklí, viděli od australského "zlobivého dítěte" spektakulární show plnou emocí, parádiček, drtivých úderů a neuvěřitelných obratů.
Dlouho to vypadalo, že bude mít navrch dvaadvacetiletý Francouz Ugo Humbert, který svou strojovou profesorskou hrou přiváděl hravého Kyrgiose k šílenství. 34. hráč žebříčku vyhrál první i třetí set a v tom čtvrtém už vedl 5:3. A měl i mečboly.
"Míč letěl takhle vysoko nad sítí, nemohl tam být dotyk," zlobil se australský tenista.
Foto: Reuters
Sport Reuters Sport, Reuters
Aktualizováno 10. 2. 2021 14:19
Podívejte se na fotogalerii ze třetího dne letošního Australian Open. Nick Kyrgios v něm nadchl fanoušky v Melbourne úžasným pětisetovým obratem. V turnaji naopak skončily Petra Kvitová, Bianca Andreescuová a v bolestech a slzách také Venus Williamsová.
 

Právě se děje

před 11 minutami

Pomohu republikánům příští rok vyhrát volby do Kongresu, přislíbil Trump

Bývalý americký prezident Donald Trump chce pomoci republikánům ve volbách do Kongresu v roce 2022. Řekl to v sobotním projevu k dárcům Celostátního výboru Republikánské strany (RNC). Zároveň však ostře zkritizoval lídra republikánské menšiny v Senátu Mitche McConnella a poznamenal, že je stále zklamaný z přístupu svého někdejšího viceprezidenta Mikea Pence. Informovala o tom agentura Reuters.

Trump k dárcům ve floridském Palm Beach promluvil na večeři ve svém letovisku Mar-a-Lago. Podle Reuters dal najevo, že jej stále trápí, že není prezidentem, přestože ho ve volbách 3. listopadu porazil demokrat Joe Biden, který je nynějším šéfem Bílého domu.

Zdroj: ČTK
Další zprávy