Richard Jarůšek

Litvínov dostal pokutu za Jarůškovy výroky k rozhodčím

Hokejový klub Verva Litvínov dostal od ředitele extraligy Josefa Řezníčka pokutu 10.000 korun za výroky útočníka Richarda Jarůška na adresu rozhodčích po sobotním zápase proti Spartě pod širým nebem v Drážďanech. Stejnou pokutu obdrželi Rytíři Kladno, protože útočník Petr Vampola nastoupil v neděli na ledě Pardubic bez jmenovky na dresu už potřetí v sezoně, zatímco výjimka platí jen na dvě utkání.

Jarůšek si po porážce 2:3 se Spartou stěžoval, že na něj rozhodčí v 34. minutě neodpískali faul. "Asi jsem tam narazil na horní tyč podle názoru rozhodčích sám… Dal jsem to při nájezdu do tyčky, připravoval jsem se na dorážku, ale najednou přišla hrazda a skončil jsem na tyčce já sám. Myslím si, že měl následovat minimálně menší trest, ale rozhodčí mlčel. Nechápu to," řekl Jarůšek po utkání na fotbalovém stadionu Dynama Drážďany, které se hrálo před rekordní extraligovou návštěvou 32.009 diváků.

Duel řídili jako hlavní sudí Pavel Hodek a Robin Šír. Řezníček si podle tiskové zprávy vyžádal i stanovisko komise rozhodčích, která dospěla k závěru, že sudí postupovali při posouzení zákroku správně.

Vampola se stal druhým hráčem Kladna, který nastoupil bez jmenovky třikrát v sezoně, takže klub musel zaplatit pokutu. V polovině listopadu se to nováčkovi extraligy stalo v případě útočníka Vítězslava Bílka.

Hokejisté Sparty a Litvínova vyzkoušeli arénu v Drážďanech. Obávají se počasí
Extraliga

Velké nadšení všech aktérů extraligového utkání pod širým nebem tlumí počasí, podle předpovědi má totiž v Drážďanech v sobotu odpoledne pršet.
Divoká Kýhosova premiéra. Litvínov vyhrál v Boleslavi díky kanonádě ve třetí části
Extraliga

Litvínov při premiéře trenéra Kýhose zvítězil v 33. kole hokejové extraligy v Mladé Boleslavi 6:4, přestože po dvou třetinách prohrával 1:4.
Krumpáč a lopata jako nové náčiní pro hokejisty. Trudné časy Litvínovu nekončí
Extraliga

Fanoušci Litvínova přenechali hráčům nové pracovní náčiní a motivační vzkaz. Pokud se Verva rychle nevzchopí, hrozí jí historicky první sestup.
Ostravo, kde jsi byla? ptal se trenér Petr. Na Spartu nepřišlo ani šest tisíc diváků
Extraliga

I na zápas druhého kola přišlo ve Vítkovicích v září více diváků než na první předkolo proti Spartě. Trenér Jakuba Petra mrzela návštěva kvůli hráčům.
Zase jsme to zbabrali, mrzelo třígólového Jarůška po smolné prohře s Plzní
Extraliga

Ani nejlepší výkon útočníka Richarda Jarůška v sezoně, podpořený hattrickem, nepomohl hokejistům Sparty k výhře nad Plzní.
Ani Jarůškův hattrick Spartu nespasil. Plzeň otočila zápas v poslední třetině
Extraliga

Hokejisté Plzně vyhráli v dohrávaném zápase 16. kola extraligy na ledě Sparty 4:3 a upevnili si třetí místo v tabulce.
Karlovy Vary vedly v Praze o dvě branky, ale po velkém obratu bere tři body Sparta
Extraliga

Sparťané odčinili nedělní porážku se Zlínem a v předehrávce 10. kola extraligy porazili Karlovy Vary 5:2. Pražané dokonali obrat ve třetí části.
Hradec v Praze napodruhé uspěl a otočil bitvu se Spartou. Rozhodl Radovan Pavlík
Extraliga

Hokejisté Hradce Králové porazili v předehrávce 27. kola extraligy pražskou Spartu na jejím ledě 2:1 v prodloužení a posunuli se na druhé místo.
Poprvé vystřelit až v 26. minutě? Spartě zvoní budíček, musí zlepšit všechno
Extraliga

Žádné spekulace ani ohlížení na další výsledky, situace je daná jasně. Pokud chtějí sparťané delší sezonu, musí Bílé Tygry porazit třikrát v řadě.
Jarůšek se pobil, pak sestřelil Kometu: Byl to svátek hokeje a snad i zápas, co nás nakopne
Extraliga

Sparta porazila před naplněným hledištěm O2 areny Brno 3:2. Divoký zápas okořenila hned v první minutě bitka Richarda Jarůška s Jakubem Krejčíkem.…
Brněnská lavina se roztříštila o sparťanskou pevnost, Vítkovice vyhrály posedmé v řadě
Extraliga

Brněnští fandové pouze sledovali vítězství Sparty nad Kometou 3:2. Rozhodující byla trefa domácího Jarůška.
Matný útok, děravá obrana i brankáři. Zkušení kluci potřebují podporu, říká Ton o trápení Sparty
Extraliga

Sparta neopustila ohroženou zónu extraligové tabulky ani před druhou pauzou a také pod trenérem Františkem Výborným pokračuje ve špatných výkonech.
Sparta potřetí v řadě nebodovala, doma inkasovala od posledního Litvínova šest branek
Extraliga

Verva se prosadila třikrát v přesilových hrách, dvě branky František Lukeš. Výsledkem bylo vítězství 6:3 na Spartě, jež prohrála už potřetí v řadě.
Plzeň bodovala už podvanácté v řadě a zvýšila náskok, Sparta doma padla s Vítkovicemi
Extraliga

Plzeň pokračuje v suverénní jízdě, zato Sparta se nadále trápí. Hradec Králové odvezl ze Zlína dva body po vítězství 3:2 v prodloužení.
Divočina na Spartě. Domácí přišli o třígólové vedení, nakonec ale zvítězili. Zlín porazil Pardubice
Extraliga

Hokejová Sparta zvítězila nad Jihlavou v prodloužení, přestože před polovinou utkání vedla 4:1. Rozhodující branku vstřelil Jarůšek.
Sparta se pod Výborným dere do šestky. Zlepšila herní projev i náladu, body zvolna přibývají
Extraliga

Od nástupu trenéra Výborného přiskakují body zápas od zápasu a sparťané pokukují po první šestce. Navíc se těší přízni svých fanoušků.