Gól Erata ve třech proti šesti nebo Pechova smůla. Brněnská Kometa vyplenila Spartu

Martin Erat a Tomáš Plekanec nastoupili společně podruhé v roce 2019.
V předehrávce 38. kola extraligy se v Praze střetly Sparta s Kometou. Tomáš Dvořák čelil při rozehrávce napadání Leoše Čermáka.
Tomáš Plekanec protáhl své čekání na první gól po návratu do extraligy. Právě proti Spartě v prosinci v rámci letošní sezony debutoval.
Karel Plášek mladší a sparťan Richard Jarůšek bojují o puk.
Martin Dočekal (vlevo) otevřel skóre po přihrávce Jana Štencla a také v závěru druhé třetiny šla Kometa po spolupráci těchto hráčů do vedení 2:1.
Foto: Milan Kammermayer
Sport Milan Kammermayer, Sport
22. 1. 2019 22:24
Utkání Sparty proti Kometě bylo dlouho vyrovnané, ale na přelomu druhé a třetí třetiny rozhodly dvě smolné situace Lukáše Pecha a později kuriózní brněnský gól. Podívejte se na fotografie z hokejového šlágru.
 

Právě se děje

před 3 hodinami

Papež zrušil kvůli bolesti nohy obřady

Papež František kvůli bolesti nervů v noze zrušil dva náboženské obřady plánované na 24. a 25. ledna a každoroční projev pro diplomaty sloužící u Svatého stolce, který měl přednést v pondělí. Svou tradiční nedělní modlitbu Anděl páně ale přednese. Podobné zdravotní potíže trápily hlavu katolické církve již na přelomu roku. Nové problémy vznáší otazníky nad jeho cestou do Iráku plánovanou na začátek března, kterou už tak ohrožovala pandemie covidu-19. Papežovy zahraniční cesty jsou většinou velmi náročné, hlava církve se při nich setkává s velkým množstvím lidí, slouží dlouhé mše a hodně cestuje.

Zdroj: ČTK
Další zprávy