Radek Smoleňák

Hradec Králové zahájil čtvrtfinále Ligy mistrů proti Kovářovu Zugu remízou
Hokej

Švýcarský tým českého útočníka Jana Kováře brzy vedl, ale ve třetí třetině Tomáš Vincour srovnal na konečných 1:1. Odveta je na programu za týden.
Smoleňáka ocenili i brněnští fanoušci. Zábranského by měli krmit kaviárem, uznal
Extraliga

Smoleňák dráždil Kometu šťouchanci na ledě a pichlavými poznámkami mimo něj. Po porážce 0:4 však uznal kvalitu soupeře i jeho bosse.
Olomouc se proti Plzni ujala vedení, Kometa pokračuje v play off v dokonalé jízdě
Extraliga

Olomouc porazila ve třetím zápase play off Plzeň 3:2 v prodloužení a vede v sérii 2:1. Kometa porazila Hradec i potřetí, výhru 2:1 zařídil Mueller.
Farda: Český trenér by byl na místě Kruppa dávno bez práce. Spartě chybí i bojovnost
Extraliga

Richard Farda pro Aktuálně.cz pravidelně komentuje extraligové dění. Tipoval, že Sparta z desítky nevypadne, ale před posledním kolem jí už nevěří.
Liberec rozhodl proti Hradci góly v oslabení, Olomouc ustála plzeňskou kanonádu
Extraliga

Liberec přestřílel v taháku 48. kola extraligy Hradec 6:3 a udržel se na prvním místě tabulky. Olomouc vyhrála v Plzni díky 50 zákrokům Jana Lukáše.
Vítkovice potupily Chomutov a Oceláři řádili v Litvínově. Sparta doma znovu prohrála
Extraliga

Vítkovice rozstřílely Chomutov devíti brankami a daly zapomenout na čtyři venkovní porážky v řadě. Sparta prohloubila proti Olomouci domácí bídu.
Bednář: Mise ve Vrchlabí? Nejdu si jen zahrát, cílem je postup a farma pro Hradec
Extraliga

Bývalému skvělému útočníkovi se po hokeji nestýská, nyní propadl tenisu. Anabázi ve Vrchlabí si uložil jako pracovní úkol, aby pomohl svému Hradci.
Smoleňákova mise ve Švýcarsku skončila. Vrátí se do Hradce?
Hokej

Český hokejový útočník Radek Smoleňák nebude pokračovat v týmu švýcarské nejvyšší soutěže SC Rapperswil-Jona.
Hradec v Praze napodruhé uspěl a otočil bitvu se Spartou. Rozhodl Radovan Pavlík
Extraliga

Hokejisté Hradce Králové porazili v předehrávce 27. kola extraligy pražskou Spartu na jejím ledě 2:1 v prodloužení a posunuli se na druhé místo.
Smoleňák bude pokračovat v Hradci, mohl by naskočit už v neděli
Extraliga

Roční smlouva je nastavená tak, že Smoleňák může v případě lukrativní nabídky odejít.
Hradec se nadechuje k obratu snů. Odvrátí konec i na pátý pokus? Ve Slezsku chystají peklo
Extraliga

Oceláři měli Hradec dvakrát na lopatě, ale Mountfield se pokaždé zmátořil. Třetí pokus na postup do finále má Třinec v bouřlivém domácím kotli.
Hráli jsme jako pantátové. Jediné pozitivum zápasu je, že skončil, zlobil se hradecký Smoleňák
Extraliga

Útočník extraligového Hradce Králové Radek Smoleňák byl po úvodní prohře v semifinálové sérii s Třincem hodně naštvaný.
Dlouhá série vzala Hradci spoustu sil, na oddech není čas. Těžší už to nebude, doufá Bednář
Extraliga

Hradec ztratil proti Liberci vedení 2:0 a nakonec musel otáčet z 2:3. Kapitán Jaroslav Bednář proto v semifinále neočekává těžší sérii.
Jeho poslední zápas se odkládá. Když nám teče do bot, semkneme se, libuje si Bednář
Extraliga

Jaroslav Bednář se po drobné zdravotní indispozici vrátil na led a v šestém utkání čtvrtfinále vymyslel přihrávku na rozhodující Smoleňákův gól.
Smoleňák zajistil v poslední minutě pokračování série mezi Hradcem a Libercem na sedm zápasů
Extraliga

Hradec Králové zvládl zápas o přežití a čtvrtfinálovou sérii rozhodne sedmé utkání. Rozhodující branku vstřelil 32 sekund před koncem Smoleňák.
Hradec v souboji nejlepších smázl vedoucí Plzeň, brankář Rybár má šestou nulu v sezoně
Extraliga

Západočeši nebodovali po třinácti zápasech v řadě, Mountfield jim uštědřil debakl 6:0. Hvězdami utkání byli Rudolf Červený a Patrik Rybár.