"Zabalila jsi ty výbušniny?" Hvězdu amerického fotbalu čeká tvrdý trest za hloupý žert na letišti

Rudolf Černík
10. 4. 2018 6:57
Trevor Davis z týmu New England Patriots byl zatčen v Los Angeles, neprošel odbavením u přepážky Hawaiian Airlines.
Trevor Davis
Trevor Davis | Foto: Twitter

Los Angeles/Praha - Až se člověk diví, že v dnešní době někoho něco takového napadne… Hvězda amerického fotbalu Trevor Davis si zadělal na pořádné problémy, když na letišti v Los Angeles žertoval při odbavení o výbušninách a byl obviněn z trestného činu vyhrožování.

Čtyřiadvacetiletý wide receiver týmu Green Bay Packers měl namířeno na Havaj, leč do oblíbené destinace nedorazil. "Trevor Davis procházel odbavením u přepážky Hawaiian Airlines a byl tázán rutinními otázkami, zda u sebe nemá nějaké spreje, nože, zbraně nebo výbušniny," líčil tiskový mluvčí losangeleské letištní policie Rob Pedregon stanici ESPN.

Na to Davis reagoval tím, že se otočil ke svému ženskému doprovodu a zeptal se, zda "nezapomněla zabalit ty výbušniny". "Následně byl zadržen a vzat do vazby," uvedl lakonicky Pedregon.

Davis se za mřížemi dlouho nezdržel a po zaplacení kauce ve výši 15 tisíc dolarů byl propuštěn, 3. května se však musí dostavit k soudu, který pro jeho vtípky nejspíš nebude mít velké pochopení.

 

Právě se děje

Aktualizováno před 6 minutami

Dálnici D1 kolem Brna v obou směrech uzavřely nehody kamionů

Dálnici D1 kolem Brna v obou směrech uzavřely nehody kamionů. Kolony dosahují kolem deseti kilometrů. Ráno se na 173. kilometru ve směru na Prahu převrátil kamion, dálnice tam zůstává uzavřená. Asi o hodinu později se na 190. kilometru ve směru na Brno srazily tři nákladní vozy, policisté po dvou hodinách provoz obnovili. I tato nehoda je bez zranění. Kamion na 173. kilometru se převrátil před 8:00, policisté odklánějí dopravu mezi 168. a 178. kilometrem na souběžnou silnici druhé třídy. Kamion leží mimo plochu dálnice. "Uvidíme, jak půjdou odklízecí práce a jak to půjde, tak provoz na dálnici zase vrátíme," řekl mluvčí policie Pavel Šváb. Web dopravních informací odhaduje čas zprůjezdnění dálnice kolem 14:00.

před 42 minutami

Američané nedali vízum několika ruským senátorům, nedostanou se na summit OSN

Několik ruských senátorů nedostalo americké vízum a nemůže se zúčastnit nynější schůze Valného shromáždění OSN v New Yorku. Oznámila to v úterý ruská tisková agentura TASS a informaci potvrdila i mluvčí ruské diplomacie. Důvody odepření víz nejsou jasné.

Mezi senátory, kteří vízum nedostali, je vlivný předseda zahraničního výboru Rady federace Konstantin Kosačov, který patří v ruském parlamentu k nejčastějším a nejtvrdším kritikům americké zahraniční politiky. Kteří další členové horní parlamentní komory vízum nedostali, TASS neuvedl.

Zdroj: ČTK
Další zprávy