Video: Vyhrál Světovou sérii a rozplakal Miss Texas. Baseballový šampion žádal o ruku hned na hřišti

Sport ČTK Sport, ČTK
2. 11. 2017 10:09
Tolik štěstí v jeden den! Baseballista Carlos Correa pomohl svému celku Houston Astros poprvé v historii k vítězství v MLB, ihned po skončení rozhodujícího sedmého zápasu pak požádal přímo na hřišti o ruku svou vyvolenou, Miss Texas Daniellu Rodriguezovou.
Carlos Correa
Carlos Correa | Foto: Reuters

Los Angeles - Nejprve triumfoval ve sportovní sféře, pak slavil i v osobním životě. Carlos Correa, vnitřní polař baseballového týmu Houston Astros, přispěl svému celku k historickému triumfu v prestižní Světové sérii, potom uslyšel "Ano" od své snoubenky Danielly Rodriguezové, již požádal přímo na hřišti v přímém televizním přenosu o ruku.

Houston vyhrál finále MLB, nejprestižnější baseballové soutěže světa, poprvé v pětapadesátileté historii klubu, když v rozhodujícím sedmém utkání finále zdolal v Los Angeles domácí Dodgers 5:1 a Světovou sérii ovládl v poměru 4:3.

Finále pak mělo ještě nezvyklou dohru, když Correa, jeden z lídrů týmu, po utkání před televizními kamerami poklekl a požádal přítelkyni Daniellu Rodriguezovou o ruku. Překvapené a štěstím plačící bývalé Miss Texasu pak navlékl zásnubní prsten.

 

Právě se děje

před 1 hodinou

V Kongu po nehodě autobusu s cisternou převážející benzín uhořelo 33 lidí

V provincii Kwango na západě Konga při střetu autobusu s cisternou převážející pohonné hmoty uhořelo 33 lidí. Cisterna směřovala po jednom z hlavních tahů do metropole Kinshasy, zjistila agentura AFP z policejních zdrojů. Pozůstatky obětí dopravní nehody v pondělí ráno pohřbili.

"V noci ze soboty na neděli uhořelo 33 lidí při velkém požáru způsobeném kolizí rozměrného vozidla přepravujícího pohonné hmoty a přeplněného autobusu," uvedlo vedení místní policie. "Mohli jsme vyzvednout jen lebky, zbytek těl se nepodařilo najít. S úctou jsme je pohřbili dnes ráno," uvedl další policejní zdroj.

Dopravní nehody s četnými oběti na životech jsou v Kongu poměrně časté, na vině je špatný technický stav mnoha vozidel i silnic nebo opilí řidiči, někdy též bez potřebných znalostí. V říjnu 2018 na trase mezi Kinshasou a Matadi taktéž havarovala cisterna, při nehodě tehdy zemřelo 53 lidí. Tragickou bilanci 230 obětí měla nehoda cisterny v roce 2010.

Zdroj: ČTK
Další zprávy