Tři týdny před svatbou v krvi a se zlomeným nosem. Bojovnici zřídila v kleci soupeřka

Rudolf Černík Rudolf Černík
21. 9. 2020 8:27
Kosmetička bude mít před jejím velkým dnem plné ruce práce. Sarah Alparová se za tři týdny vdává, ale momentálně by její obličej na svatebních fotografiích nevypadal dobře. V kontroverzním zápase nejprestižnější MMA organizace UFC ji totiž pořádně zřídila Jessica-Rose Clarkeová.
Foto: Instagram

Alparová se s australskou rivalkou utkala o víkendu v Las Vegas v rámci galavečera UFC Fight Night. A od začátku dostávala pořádně nařezáno. Pak inkasovala úder kolenem do obličeje.

Podívejte se na drsnou ránu, který dostala Alparová:

I se zlomeným nosem a zkrvaveným obličejem ale zápas pokračoval dál, což zkritizoval i šéf mocné organizace UFC Dana White.

 "Je to hrozná situace. Dokončila ji, ona přestala bojovat, měla zlomený nos. To mělo znamenat konec," rozhořčil se White. "Na tomhle musíme zapracovat. Rozhodčí duel zastavil, jenže tahle děcka jsou tak tvrdá a odolná. Chudák byla schopná pokračovat a zase to schytala… Tohle musíme napravit," doplnil.

To, že duel pokračuje, překvapilo i vítězku. "Viděla jsem, jak má dobitý obličej. Po zápase jsem se jí omluvila, protože tohle nemělo pokračovat. V jednu chvíli jsem jí říkala, že už jí nechci dál ubližovat," prozradila Clarkeová.

V kleci ale příliš milosrdenství neukázala. "Chtěla jsem ji ukončit škrcením, jenže ona se nevzdávala. Ani na vteřinu. Takže jsem jí dál dávala lokty," prohlásila dvaatřicetiletá bojovnice s přezdívkou Jessy Jess. 

Když se jí novináři po utkání zeptali, jestli nemá špatný pocit z toho, že takhle zřídila soupeřku, která se za tři týdny vdává, Clarkeová se zhrozila. "Proč jste mi to vůbec říkali? No tak teď už je mám," reagovala.

Alparová však přijala fakt, že je pořádně zmalovaná, jako pravá sportovkyně. "Jsem zklamaná ze svého výkonu a trochu smutná, ale věřím, že se vrátím silnější. Nakopala mi zadek, ale vím, co teď musím udělat. Je to úplně nový level a budu připravená na to, co přijde. Tohle není konec," slíbila poražená po debutu v UFC.

Soupeřku pochválila a rozhodně jí nic nevyčítala: "Gratuluju k vítězství. Vždycky budeš patřit k bojovnicím, které obdivuju!"

Alparové vzkaz po zápase:

 

Právě se děje

před 30 minutami

Živnostníci budou moci využít dobrovolně paušální daň, novelu podepsal prezident

Živnostníci a další osoby samostatně výdělečně činné budou moci od příštího roku platit dobrovolně takzvanou paušální daň. Zahrne odvod na sociální i zdravotní pojištění a daň z příjmů. Využít ji budou moci podnikatelé s ročními příjmy do jednoho milionu korun. Počítá s tím novela o daních z příjmů, kterou dnes podepsal prezident Miloš Zeman.

Pro příští rok by měla podle dosavadních informací činit paušální daň 5469 korun za měsíc. Živnostníkům má ušetřit papírování a podle ministerstva financí také odpadne důvod k většině kontrol.

Paušální daň bude složena z minimálního odvodu na zdravotní pojištění, navýšeného minimálního odvodu na sociální pojištění o 15 procent a daně 100 korun. Nejvýhodnější bude paušální daň podle odborníků pro živnostníky s výdajovým paušálem, kteří ale zároveň neuplatňují daňové slevy na děti a manželku.

Zdroj: ČTK
před 1 hodinou

Řidiči za první tři dny koupili přes 9000 elektronických známek

Řidiči za první tři dny od spuštění prodeje koupili přes 9000 elektronických dálničních známek. Na twitteru to dnes uvedl ministr dopravy Karel Havlíček (za ANO). Systém po prvním dnu, kdy měl výpadek až do odpoledních hodin, v současnosti funguje bez problémů. Elektronické viněty od příštího roku nahradí dosavadní papírové kupony.

Stát spustil systém pro prodej nových dálničních známek v úterý ráno. Krátce na to však systém přestal fungovat, znovu zprovozněn byl po 16:00. Důvodem byla technická chyba, kterou vývojáři podle Cendisu, jenž má systém na starosti, opravili. Společnost však varovala před možnými útoky zvenčí. Výpadek systému vyvolal vlnu kritiky politiků i odborníků.

Zdroj: ČTK
Další zprávy