Tři týdny před svatbou v krvi a se zlomeným nosem. Bojovnici zřídila v kleci soupeřka

Rudolf Černík Rudolf Černík
21. 9. 2020 8:27
Kosmetička bude mít před jejím velkým dnem plné ruce práce. Sarah Alparová se za tři týdny vdává, ale momentálně by její obličej na svatebních fotografiích nevypadal dobře. V kontroverzním zápase nejprestižnější MMA organizace UFC ji totiž pořádně zřídila Jessica-Rose Clarkeová.
Foto: Instagram

Alparová se s australskou rivalkou utkala o víkendu v Las Vegas v rámci galavečera UFC Fight Night. A od začátku dostávala pořádně nařezáno. Pak inkasovala úder kolenem do obličeje.

Podívejte se na drsnou ránu, který dostala Alparová:

I se zlomeným nosem a zkrvaveným obličejem ale zápas pokračoval dál, což zkritizoval i šéf mocné organizace UFC Dana White.

 "Je to hrozná situace. Dokončila ji, ona přestala bojovat, měla zlomený nos. To mělo znamenat konec," rozhořčil se White. "Na tomhle musíme zapracovat. Rozhodčí duel zastavil, jenže tahle děcka jsou tak tvrdá a odolná. Chudák byla schopná pokračovat a zase to schytala… Tohle musíme napravit," doplnil.

To, že duel pokračuje, překvapilo i vítězku. "Viděla jsem, jak má dobitý obličej. Po zápase jsem se jí omluvila, protože tohle nemělo pokračovat. V jednu chvíli jsem jí říkala, že už jí nechci dál ubližovat," prozradila Clarkeová.

V kleci ale příliš milosrdenství neukázala. "Chtěla jsem ji ukončit škrcením, jenže ona se nevzdávala. Ani na vteřinu. Takže jsem jí dál dávala lokty," prohlásila dvaatřicetiletá bojovnice s přezdívkou Jessy Jess. 

Když se jí novináři po utkání zeptali, jestli nemá špatný pocit z toho, že takhle zřídila soupeřku, která se za tři týdny vdává, Clarkeová se zhrozila. "Proč jste mi to vůbec říkali? No tak teď už je mám," reagovala.

Alparová však přijala fakt, že je pořádně zmalovaná, jako pravá sportovkyně. "Jsem zklamaná ze svého výkonu a trochu smutná, ale věřím, že se vrátím silnější. Nakopala mi zadek, ale vím, co teď musím udělat. Je to úplně nový level a budu připravená na to, co přijde. Tohle není konec," slíbila poražená po debutu v UFC.

Soupeřku pochválila a rozhodně jí nic nevyčítala: "Gratuluju k vítězství. Vždycky budeš patřit k bojovnicím, které obdivuju!"

Alparové vzkaz po zápase:

 

Právě se děje

před 2 hodinami

Turecko ohrožuje evropské hranice, zvažte jeho členství v celní unii, žádá EU řecký premiér

Řecký premiér Kyriakos Mitsotakis vyzval členské země Evropské unie, aby zvážily pokračování celní unie s Tureckem. Uvádí to agentura Reuters. Mitsotakis pronesl výzvu po pátečním setkání v Nikósii s kyperským prezidentem Nicosem Anastasiadesem a s egyptským prezdidentem Abdalem Fatahem Sisím. Zástupci tří zemí se shodli na tvrdé kritice počínání Turecka ve Středomoří.

"Není možné, aby tato země (…) měla výjimku z cel, těžila z přístupu na společný trh a současně ohrožovala východní hranici Evropské unie," uvedl na adresu Turecka Mitsotakis. Celní unie s Tureckem vstoupila v platnost 31. prosince 1995 a díky ní není zahraniční obchod mezi Tureckem a zeměmi EU zatížen cly. Podle Eurostatu bylo v roce 2019 Turecko pátým největším obchodním partnerem EU. Vývoz do Turecka činil 68,2 miliard eur (zhruba 1,76 bilionu korun) a dovoz z Turecka 69,8 miliard eur (zhruba 1,8 bilionu korun). V případě ČR činil export do Turecka 44,2 miliardy korun a import 38,4 miliardy korun.

Zdroj: ČTK
Další zprávy