Satoranský okouzlil smečí, ale pošklebky nezastavil. Teď chceme vidět triky, říká hvězdný Wall

Sport Sport
30. 12. 2017 17:21
Basketbalista Tomáš Satoranský vystřihl proti Houstonu parádní smeč, svoji první v zámořské NBA. Od parťáků sklidil ovace.
Podívejte se na úžasnou smeč Tomáše Satoranského. | Video:

Praha - Čou Čchi, pivot Houstonu Rockets, se jen marně natahoval. Satoranský vyskočil v podkošovém prostoru a pravou rukou parádně zasmečoval. Střídačka Washingtonu slavila.

Dobrá nálada vydržela až do konce, neboť domácí Wizards zvítězili 121:103.

Satoranský byl díky své první smeči v NBA hvězdou pozápasových rozhovorů. Doteď čelil častým vtípkům od spoluhráčů, protože předváděl smeče pouze při tréninku.

"Docela úleva, že pořád dokážu zasmečovat i v utkání," prohlásil 26letý Čech. "Už jsem si začínal myslet, že to v sobě nemám."

"Už bylo sakra načase," komentoval Satoranského počin hvězdný Bradley Beal. "Kéž bych měl taky přes dva metry, to bych do koše házel i protihráče. Sato má dost možná nejlepší odraz v týmu. Konečně ho využil."

Skončí pošklebky, že Satoranský je "tréninkovým smečařem"?

"Ani ne," říká další hvězda mužstva John Wall a českému parťákovi nepřímo vzkazuje: "Čekáme, že teď přijde rychlý zlom a nějaké triky. Umí jich hodně."

 

Právě se děje

před 1 hodinou

Netanjahu opět hovořil o plánu zabrání části Západního břehu

Izrael si nenechá ujít "historickou příležitost", aby rozšířil svou svrchovanost na části Západního břehu Jordánu, prohlásil dnes izraelský premiér Benjamin Netanjahu. O možné anexi židovských osad na okupovaném Západním břehu hovořil v posledních dnech několikrát. Jde rovněž o jeden z bodů, který je obsažen v koaliční dohodě nové izraelské vlády

Zdroj: ČTK
Další zprávy