Přežil pád vrtulníku s Kellnerem. Teď se Horváthovi narodil syn David

Sport Sport
23. 4. 2021 13:42
Emoce jak na horské dráze zažívá v posledních týdnech bývalý snowboardista David Horváth. Přežil březnový pád vrtulníku s podnikatelem Petrem Kellnerem na Aljašce a ve čtvrtek oslavil narození syna Davida.
David Horváth na snímku z doby, kdy závodil na snowboardu
David Horváth na snímku z doby, kdy závodil na snowboardu | Foto: Jaroslav Legner/CNC/Profimedia

Z šestičlenného osazenstva vrtulníku, který se na konci března zřítil na Aljašce, přežil jen bývalý snowboardista. Dlouho byl ve vážném stavu, ale teď už je na tom lépe a mohl tak na svůj Facebook vyvěsit zprávu o tom, že se jemu a partnerce Adéle narodil syn David.

"Prožívám toho dost a hlavně dost naplno. Jsou dobré dny a zlé dny. Žije to se mnou moje láska Adéla Sekerková a já jsem moc rád, že jsme stále spolu! Dnes máme další super den - David - měří 51 centimetrů, váží skoro 4 kilogramy. Oba zdrávi a všichni šťastní, ať žijeme," napsal.

Spolu s miliardářem Kellnerem zemřel ve vrtulníku trenér snowboardingu Benjamin Larochaix, pilot Zachary Russell a dva horští vůdci: Gregory Harms a Sean McManamy.

Společně měli na Aljašce provozovat heliskiing, tedy lyžování nebo snowboarding s výsadkem z vrtulníku ve volném terénu.

Horváth závodil na prkně ve Světovém poháru, je mistrem republiky na U-rampě. Po ukončení kariéry si založil firmu na natáčení a tvorbu fotografií a videí. 

 

Právě se děje

Další zprávy