Nikdo z trojice českých plavců na MS z rozplaveb nepostoupil

ČTK ČTK
13. 12. 2018 6:53
Nikdo z trojice českých plavců nepostoupil z dnešních rozplaveb na mistrovství světa v krátkém bazénu do dalších bojů. Vypadli Tomáš Franta, Lucie Svěcená i Kristýna Horská. V odpoledním finálovém bloku na šampionátu v Číně tak bude Česko reprezentovat jen osmnáctiletá Barbora Seemanová, kterou čeká finále na 100 metrů volný způsob.
Lucie Svěcená
Lucie Svěcená | Foto: Aktuálně.cz

Nejlépe si z českých reprezentantů v dnešních rozplavbách vedla Horská, která skončila dvacátá v polohovém závodě na 100 metrů. Bezmála o sekundu ale zaostala za svým nejlepším letošním časem. Sezonní maxima si nevylepšili ani Svěcená na 50 metrů motýlek a Franta na 50 metrů znak, kteří měli ze třetí desítky k postupu do semifinále daleko.

 

Právě se děje

před 31 minutami

Policie pokračuje na Mělnicku v pátrání po čtyřměsíčním chlapci

Policie pokračuje v pátrání po čtyřměsíčním chlapci, který se v pátek večer ztratil své matce i s kočárkem v zámeckém parku v Hoříně na Mělnicku. Policie nemá nové poznatky, řekla policejní mluvčí Eva Hašlová. Chlapec má světlé vlasy a modré oči. Na sobě měl modré tričko s krátkým rukávem a teplé zelené dupačky na ramínka. Byl v šedém kočárku s černou spodní částí a hnědou rukojetí. Na místo dnes dorazí poříční oddíl policie, který bude prohledávat okolní řeky. V blízkosti parku je soutok Labe a Vltavy. Policie chce na místě využít i dron.

"Do současné chvíle nemáme žádné nové poznatky a i dnes budeme pokračovat v pátrací akci po pohřešovaném miminku," řekla Hašlová. V pátek se do pátrací akce zapojily desítky policistů, hasiči, ale i vrtulník s termovizí.

Zdroj: ČTK
Další zprávy