Vysoká rychlost a náraz do sloupu. Tak zahynul manažer a hráč amerického fotbalu

Sport ČTK Sport, ČTK
2. 7. 2020 18:49
Lukáš Bencalík, hráč a manažer týmu amerického fotbalu Prague Lions byl obětí sobotní tragické automobilové havárie. Uvedl to server iSport.

Bencalíkův vůz v sobotu brzy ráno v pražské Novovysočanské ulici narazil do sloupu u čerpací stanice. Podle isportu jel vůz velmi vysokou rychlostí mezi 150 až 200 km/h.

"Výsledky pitvy, která ukáže, zda nebyl řidič pod vlivem návykových látek, budou k dispozici zhruba za měsíc," dodal policejní mluvčí Jan Daněk.

Nehoda se stala přibližně ve 04:30. Zasahovali u ní i hasiči, kteří 31letého řidiče po nárazu do sloupu vyprošťovali, a zdravotnická záchranná služba. Muži už ale nemohli pomoci, na místě zemřel.

Bencalík prožil vrchol kariéry loni v červnu, kdy se jeho klub Prague Lions po 13 dlouhých letech dočkal vítězství v Czech Bowlu. V Ostravě porazili domácí Steelers 29:23 a oslavili tak svůj pátý titul šampionů domácí ligy amerického fotbalu.

 

Pokud jste v článku zaznamenali chybu nebo překlep, dejte nám, prosím, vědět prostřednictvím kontaktního formuláře. Děkujeme!

Právě se děje

Další zprávy