Nahota mezi činkami. České vzpěračky odvážným kalendářem zachraňují zámek

Nahota mezi činkami. České vzpěračky odvážným kalendářem zachraňují zámek
České vzpěračky mají už desátý kalendář a tentokrát je složený ryze z aktů. Dražbou kompletní desetileté sady kalendářů pomáhají záchraně zámku Ptení. Prohlédněte si nové fotky i snímky ze starších kalendářů.
Nejnovější kalendář má na svědomí fotograf Marek Koláček, který vzpěračky nafotil přímo v posilovně s činkami úplně nahé.
Kromě kalendáře vznikly i barevné plakáty, které putovaly do charitativní dražby a výtěžek z ní jde na Konto Bariéry.
"Aktový kalendář se zatím líbí ženám i mužům, s kritikou se setkáváme úplně minimálně. Akty jsou vkusné, nevulgární, ukazují přesně tolik, co by měly. I přes vyšší cenu, než byla v minulých letech, se prodává dobře," řekla Aktuálně.cz hlavní organizátorka a vzpěračka Julie Švecová.
Foto: Marek Koláček
Miroslav Harnoch Miroslav Harnoch
24. 9. 2023 13:01
České vzpěračky nafotily jubilejní desáté vydání kalendáře na příští rok, kterým tradičně bojují proti předsudkům, že jejich sport kazí ženská těla. Tentokrát se zvěčnily úplně nahé přímo v posilovně. Dražbou kompletní desetileté sady kalendářů pomáhají záchraně zámku Ptení.

Dražba kalendářů probíhá ve speciální facebookové skupině.

 

Pokud jste v článku zaznamenali chybu nebo překlep, dejte nám, prosím, vědět prostřednictvím kontaktního formuláře. Děkujeme!

Právě se děje

Další zprávy