Ze silaček jsou lesní žínky. Vzpěračky bojují proti předsudkům svůdným kalendářem

Ze silaček jsou lesní žínky. Vzpěračky bojují proti předsudkům svůdným kalendářem
Tentokrát bez ústředního tématu, ale se stále stejným cílem, nafotily české vzpěračky další kalendář na následující rok.
Letos vyrazily do přírody a před objektivem dokazovaly, že jejich těla nejsou nijak zničená hodinami dřiny v posilovně.
Hodně snímků dvanácti vzpěraček vzniklo v lese v obklopení kapradin a vysokých trav.
Součástí kalendáře jsou tradičně i miniatury fotek, kde modelky z kalendáře závodí s činkami nad hlavou. Aby byl jasný důkaz, že jde skutečně o vzpěračky.
Foto: Jakub Kruliš
Miroslav Harnoch Miroslav Harnoch
5. 9. 2022 6:19
Každoročně české vzpěračky bojují proti předsudkům, že činky a posilování kazí jejich těla. Opět nafotily kalendář a plakáty, díky kterým vybírají peníze na charitativní projekt.

Kalendáře ve formátu A3 můžete objednávat na webu vzpěračky.cz. Plakáty pro dobrou věc se draží ve facebookové skupině.

 

Pokud jste v článku zaznamenali chybu nebo překlep, dejte nám, prosím, vědět prostřednictvím kontaktního formuláře. Děkujeme!

Právě se děje

před 1 hodinou

NASA kvůli tropické bouři znovu odložila start nové rakety k Měsíci

Americký Národní úřad pro letectví a vesmír (NASA) kvůli nepříznivému počasí zrušil na úterý plánované vypuštění rakety Space Launch System (SLS) s modulem Orion k Měsíci. Jedná se o již třetí odklad startu testovací mise, kterou budou v případě úspěchu následovat cesty na Měsíc s posádkou. 

Po předchozích technických problémech rakety je tentokrát důvodem zrušení startu tropická bouře Ian, která podle prognóz v pondělí zesílí na hurikán a udeří na pobřeží Floridy. V předpokládané dráze hurikánu se nachází také Kennedyho vesmírné středisko, odkud má raketa odstartovat. V neděli padne rozhodnutí, zda se bezmála sto metrů vysoká raketa odveze ze startovací rampy a přesune se do hangáru.

Zdroj: ČTK
Další zprávy