FOTO Šarapovová se musela otáčet, Šafářová ji řádně prohnala

Ruská tenistka a světová dvojka po hladké první sadě (6:2) musela dvakrát ve druhém setu odvracet na returnu do setu servírující Šafářovou.
Česká tenistka Lucie Šafářová v utkání s Ruskou Marií Šarapovovou ve 3. kole Pan Pacific Open 2012 v Tokiu nakonec obrat nedotáhla. Druhý set prohrála v tiebreaku 5:7.
Ruská tenistka Maria Šarapovová po dramatické bitvě s Heather Watsonouvou musela absolvovat další těžký souboj. Nakonec jej ale zvládla po necelých dvou hodinách ve dvou setech.
"Jsem ráda, že jsem to zvládla ve dvou setech a ušetřila síly. Druhý set byl dost vyrovnaný, protože soupeřka se hodně zlepšila," řekla v rozhovoru na kurtu ruská tenistka.
Reuters Sport Reuters, Sport
26. 9. 2012 13:20
Fotogalerie z utkání mezi Marií Šarapovovou a Lucií Šafářovou na Pan Pacific Open v Tokiu.