FOTO Ringový rozhodčí necitlivě rozhodl o prohře Pály

Ondřej Pála zády k Derecku Chisorovi, který jej dvakrát takto udeří, aby následně ringový sudí duel ukončil
Fanoušci, diváci a ani Ondřej Pála nechápal, co se to stalo. Ano, byl v závěru třetího kola pod tlakem, ano, otočil se zády k soupeři, přesto 'nehulil' (tedy neměl problém ustát čisté údery), nebyl v problémech (vyjma těch fyzických), a citlivější ringový tak mohl českého boxera spíš počítat. I rychlý konec si dle volného výkladu boxerských pravidel ale obhájí.
Což je velká škoda! Pála, který je známý jako velký pohodář a velký vtipálek, přišel tentokrát do ringu hodně vážný a soustředěný...
...Stejně jako na první pohled i jeho soupeř - Dereck Chisora.
Jenže nástup do zápasu měl jasně lepší Pála. Chisoru zaskočil nejen dobrou přední rukou, ale také silou a agresivitou. A kontroverzní Brit - světová sedmička těžké váhy - v prvním, i druhém kole regulérně 'hulil'!
Foto: ČTK
Antonín Vavrda ČTK Antonín Vavrda, Boxevents.cz, ČTK
1. 12. 2013 7:45
Podívejte se na fotogalerii ze zápasu Ondřej Pála vs. Dereck Chisora.

Londýn - Podívejte se na fotogalerii ze zápasu Ondřej Pála vs. Dereck Chisora. Souboj dvou těžkých vah o Mezinárodní tituly WBO a WBA nakonec opanoval domácí Brit, který vyhrál po rozhodnutí ringového sudího ve 3. kole.

 

Pokud jste v článku zaznamenali chybu nebo překlep, dejte nám, prosím, vědět prostřednictvím kontaktního formuláře. Děkujeme!

Právě se děje

před 49 minutami

Pirát Marcel Kolaja byl zvolen kvestorem Evropského parlamentu

Pirátský europoslanec Marcel Kolaja, který je členem evropské frakce zelených, byl zvolen kvestorem Evropského parlamentu (EP). Ve druhém kole získal 344 hlasů z 668 platných. Kolaja byl v první polovině pětiletého volebního období místopředsedou EP, z obhajoby funkce ale ve středu "z taktických důvodů" po druhém kole odstoupil.

Pět kvestorů spolu s předsedou a 14 místopředsedy tvoří vedení EP. Kvestoři jsou většinou pověřeni administrativními a finančními záležitostmi týkajícími se přímo poslanců a chodu parlamentu, jsou členy předsednictva s poradním hlasem.

Ve středu si EP zvolil za předsedkyni maltskou lidoveckou političku Robertu Metsolaovou. Post místopředsedkyně obhájila Češka Dita Charanzová, zvolená za hnutí ANO.

Zdroj: ČTK
Další zprávy