FOTO Sté Primátorky: obtloustlý Synek a dominantní Dukla

Jubilejní 100. ročník veslařských Primátorek ovládla podle očekávání osma Dukly Praha, která získala 34. vítězství za sebou.
Skifařské závody v Praze na Vltavě vyhráli favorizovaní Ondřej Synek a Miroslava Knapková (na snímku).
Primátorky se letos jely v netradičním termínu, neboť v červnu se nemohly konat kvůli záplavám. Ze tří posádek Dukly na startu hlavního závodu uspěla ta papírově nejsilnější s kormidelníkem Oldřichem Hejduškem, jenž si připsal rekordní 22. vítězství.
Stejně jako Synek se i Knapková letos rozhodla startovat jen na skifu a v hlavním programu neusedla do osmiveslice. A vyhrála suverénně, druhou Kristýnu Fleissnerovou porazila o třicet sekund.
Eduard Erben
22. 9. 2013 14:26
Prohlédněte si galerii z letošních jubilejních stých Primátorek, které se netradičně uskutečnily až na závěr sezóny.

Ovšem sice měly netradiční termín, vítěze ale měly obvyklého - pražskou Duklu. Také proto, že hostující Cambridge do Prahy neposlala nejsilnější možnou sestavu a překvapivě tak skončila již v sobotním semifinále.