Mirka Topinková Knapková

Miroslava Knapková (*1980) je česká veslařka a reprezentantka ve skifu. V této disciplíně vyhrála stylem start - cíl olympijské hry v Londýně 2012.

Na kontě má ale rovněž titul mistryně světa z roku 2011 a čtyřikrát ovládla rovněž evropský šampionát (2008, 2011, 2013, 2014).

Antošová s Fleissnerovou si vybojovaly olympiádu, Topinková ne
Ostatní sporty

Lenka Antošová s Kristýnou Fleissnerovou vybojovaly pro Českou republiku účastnická místa na olympijských hrách v Tokiu.
Synek, Topinková i dvojskif lehkých vah vstoupili vítězně do MS

Synek, Topinková, dvojskif lehkých vah i dvojka bez kormidelníka postoupili na MS ve veslování do čtvrtfinále. Na ostatní posádky čekají opravy.
Skifařka Topinková získala bronz na veslařském ME, Synek bez medaile

Skvělý finiš dopomohl skifařce Miroslavě Topinkové k bronzové medaili na mistrovství Evropy ve veslování v Lucernu.
Veslaři Synek, Topinková i dvojka "bez" postoupili do finále ME

Skifař Ondřej Synek bez problémů postoupil do semifinále mistrovství Evropy ve veslování v Lucernu.
Nemám odpočinek, malá moc nespí, říká matka Knapková a zvyká si na velkou posádku

Historicky nejúspěšnější česká veslařka Mirka Topinková Knapková prožívá po mateřské návrat na mistrovství světa. Tentokrát na párové čtyřce.
Synek bojuje sám. Knapková mě v tom nechala, směje se před sedmnáctým finále v řadě

Ondřej Synek postoupil posedmnácté v řadě do finále MS ve veslování. V Plovdivu zvítězil i ve třetím závodě a nadto porazil konkurenta v boji o zlato.
Po letech se mi vyhladily ruce, říká skifařka Topinková. Po mateřské se vrací do veslařského života

Olympijská šampionka se nechtěla loučit s kariérou sedmým místem na hrách v Riu, proto znovu trénuje.
Veslařská šampionka Knapková je matkou, porodila dceru Adélku

Bývalá olympijská vítězka a mistryně světa ve veslování Mirka Topinková Knapková je matkou. Šestatřicetiletá skifařka porodila dceru Adélku.
Skifařka Topinková přerušila kariéru. Je v pátém měsíci těhotenství

Miroslava Knapková Topinková v pondělí na tiskové konferenci oznámila, že letošní sezonu závodit nebude. Důvodem je těhotenství české veslařky
Kdo nahradí Knapkovou se Synkem? Talentu je dost, míní Chalupa, ale je potřeba mu pomoci
Olympijské hry

Jak je na tom české veslování po olympijských hrách v Riu de Janeiro? Není to zlé, myslí si bývalá hvězda Václav Chalupa.
Brambor v Riu Češi posbírali nejvíc v historii, jistota tří stříbrných je ale ohrožena

Dosud na každé olympiádě, kde samostatná Česká republika startovala, získala tři stříbrné medaile. Letos poprvé nejspíš tuto sérii přeruší.
Skifařka Topinková Knapková skončila v Riu celkově sedmá

Česká veslařka odjíždí z Ria se sedmým místem. Dnes zvítězila v malém finále, přestože měla problémy s motivací.
Topinková Knapková olympijské zlato neobhájí, Synek byl suverénní

Obhájkyně titulu z olympiády v Londýně Miroslava Topinková Knapková v Riu de Janeiro své zlato neobhájí.
Synek postupuje, Drysdale ho ale ve čtvrtfinále jasně porazil. Podobně dopadla Knapková

Ve čtvrtfinálovém klání v přímém souboji porazil Novozélanďan Mahe Drysdale českou naději Ondřeje Synka.
Potopenou Topinkovou-Knapkovou museli lovit z vody záchranáři, poškodili jí loď

Veslařka Miroslava Topinková-Knapková na olympiádě v Rio de Janeiru doplatila na nepříjemný vítr, který jí převrátil loď.
Vítr vás prověří, smál se šéf regaty v Riu. Pak ale nedělní závody veslařů zrušil

V neděli byly na olympiádě v Rio de Janeiru kvůli větru zrušeny rozjížďky a opravy veslařů.
Chytneš kraba a je po všem, láteřil Synek. Topinková se cestou na start málem potopila

Olympijskou regatu v Rio de Janeiru trápí silný vítr, který značně komplikuje veslařům život. Předpověď pro následující dny je navíc ještě horší.
Skifaři v Riu bojovali s větrem, smál se jim i Hradilek. Synek i Topinková-Knapková i tak postupují

Mirka Topinková-Knapková a Ondřej Synek postoupili z nedělních rozjížděk do úterního čtvrtfinále skifu. Veslařům přitom značně komplikoval život vítr.