Brzké radosti Isinbajevové: narození dítěte a svatba

ČTK ČTK
25. 3. 2014 18:43
Ruská tyčkařka Jelena Isinbajevová očekává v květnu narození potomka, v létě se pak vdá.
Jelenu Isinbajevovou v příštích měsících čeká narození dítěte a svatba
Jelenu Isinbajevovou v příštích měsících čeká narození dítěte a svatba | Foto:

Moskva - Ruská tyčkařka Jelena Isinbajevová bude už v květnu maminkou, na léto si pak podle ruských médií naplánovala svatbu s oštěpařem Nikitou Petinovem.

Dvojnásobná olympijská vítězka a světová rekordmanka přivede svého prvního potomka na svět v rodném Volgogradu. Tam se nyní na mateřství připravuje po návratu ze Soči, kde v únoru působila jako starostka olympijské vesnice.

Jednatřicetiletá Isinbajevová po loňském mistrovství světa, na kterém před domácím publikem v Moskvě získala třetí titul, přerušila kariéru s cílem stát se matkou. Těhotenství je na ní už delší dobu patrné, o svém stavu ale atletická hvězda na veřejnosti nehovoří. Nyní ruská média přišla s informací, že termínem porodu je květen a o dva měsíce později se Isinbajevová provdá za otce dítěte Petinova, o osm let mladšího oštěpaře s osobním rekordem 74,88 metru z loňského roku.

 

Pokud jste v článku zaznamenali chybu nebo překlep, dejte nám, prosím, vědět prostřednictvím kontaktního formuláře. Děkujeme!

Právě se děje

před 49 minutami

Vicepremiér Jurečka: Milostivé léto pro dlužníky by se mohlo brzy zopakovat

Milostivé léto pro dlužníky by se mohlo v brzké době zopakovat. Mohlo by se také případně rozšířit i na další pohledávky. Na uspořádání další oddlužovací akce je ve vládní koalici shoda. Uvedl to vicepremiér a ministr práce Marian Jurečka (KDU-ČSL).

Pro opakování jsou i poslanci, kteří milostivé léto prosadili. Akce začala loni 28. října a skončí v pátek. Pokud do té doby lidé s exekucí na dluh u veřejných institucí splatí původní dlužnou částku a 908 korun odměnu exekutorovi, odpustí se jim penále, úroky a další platby. 

Další zprávy