Brzké radosti Isinbajevové: narození dítěte a svatba

ČTK ČTK
25. 3. 2014 18:43
Ruská tyčkařka Jelena Isinbajevová očekává v květnu narození potomka, v létě se pak vdá.
Jelenu Isinbajevovou v příštích měsících čeká narození dítěte a svatba
Jelenu Isinbajevovou v příštích měsících čeká narození dítěte a svatba | Foto:

Moskva - Ruská tyčkařka Jelena Isinbajevová bude už v květnu maminkou, na léto si pak podle ruských médií naplánovala svatbu s oštěpařem Nikitou Petinovem.

Dvojnásobná olympijská vítězka a světová rekordmanka přivede svého prvního potomka na svět v rodném Volgogradu. Tam se nyní na mateřství připravuje po návratu ze Soči, kde v únoru působila jako starostka olympijské vesnice.

Jednatřicetiletá Isinbajevová po loňském mistrovství světa, na kterém před domácím publikem v Moskvě získala třetí titul, přerušila kariéru s cílem stát se matkou. Těhotenství je na ní už delší dobu patrné, o svém stavu ale atletická hvězda na veřejnosti nehovoří. Nyní ruská média přišla s informací, že termínem porodu je květen a o dva měsíce později se Isinbajevová provdá za otce dítěte Petinova, o osm let mladšího oštěpaře s osobním rekordem 74,88 metru z loňského roku.

 

Právě se děje

před 11 minutami

Patnáctiletá Bartůňková si turnaj v Istanbulu nezahraje

Nikola Bartůňková skončila při své premiéře v kvalifikaci turnaje WTA před branami hlavní soutěže. Na antuce v Istanbulu patnáctiletá Češka v kvalifikačním finále podlehla po dlouhém boji 4:6, 7:5, 3:6 Rusce Anastasii Gasanovové, 181. hráčce žebříčku a přemožitelce Karolíny Plíškové z lednového turnaje v Abú Zabí.

Zdroj: Sport
Další zprávy