Boxerským ostudám v těžké váze vládnou Kličkové

Jedna z obhajob (proti Francesku Pianetovi), která dostala Vladimira Klička do našeho žebříčku, o který zase tolik ale nejspíše nestojí.
Jedna z obhajob (proti Francesku Pianetovi), která dostala Vladimira Klička do našeho žebříčku, o který zase tolik ale nejspíše nestojí. Jaké jsou další vybrané souboje? O tom více v naší galerii.
5. MÍSTO - VITALIJ KLIČKO vs. KEVIN JOHNSON (vítězství Klička na body po 12ti kolech): Na jedné straně v dnešní době známý ukrajinský politik a na druhé straně v dnešní době známý obyčejný journeyman s velkými zkušenostmi se střetli před šesti lety. V nudné dvanáctikolové bitvě z roku 2009 se radoval z vítězství na body Kličko.
A proč fraška? Johnson celý zápas úplně rezignoval na útok, vyhlášený knockoutér Kličko zase nebyl schopen dostat „Kingpina" do vážnějších problémů. Ve zkratce shrnuto, pokus o zaujetí švýcarského publika se Ukrajinci jednoduše nepovedl. To, co nezvládl Kličko, dokázal až na konci května britský talent Anthony Joshua. Poslední olympijský vítěz v supertíze knockoutoval Johnsona ve druhém kole.
4. MÍSTO - VLADIMIR KLIČKO vs. FRANCESCO PIANETA (KO 6. kolo): Hra kočky s myší trvající šest kol. To byl souboj ukrajinského šampiona s německým Italem Pianetou z roku 2013. V tomto duelu šokoval Vladimir výběrem soupeře, když ukázal na nepříliš zkušeného a těžkými zápasy neostříleného Pianetu.
Foto: Reuters
Antonín Vavrda Antonín Vavrda
13. 6. 2015 12:00
Podívejte se na pět nejostudnějších obhajob šampionů těžké váhy za posledních patnáct let.

Podívejte se na pět nejostudnějších obhajob šampionů těžké váhy za posledních patnáct let. Naši video-galerii jasně vládnout bratři Kličkové.

Kam se může zařadit americký vládce federace WBC Deontay Wilder, který si pro první obhajobu titulu vybral neznámého a průměrného krajana Erika Molinu? O tom více v našem článku ZDE!

 

Právě se děje

Další zprávy