Chile v zahajovacím zápase Copy Amériky porazilo Ekvádor

Podívejte se na fotogalerii ze zahajovacího utkání fotbalového mistrovství Jižní Ameriky mezi Chile a Ekvádorem.
V zahajovacím utkání turnaje nebyla nouze o tvrdé střety. Tady v jednom z nich Alexis Sánchez, hvězda Arsenalu, a Christian Noboa.
V dalším Enner Valencia z West Hamu a Charles Aránguiz.
Prvního gólu se bezmála padesátitisícový Estadio Nacional dočkal 67. minutě, kdy se z pokutového kopu trefil Arturo Vidal.
Ve druhé půli zahrozili i hosté z Ekvádoru. Hlavička Ennera Valencii však skončila jen na břevně.
Reuters Reuters
12. 6. 2015 7:33

Santiago de Chile - Chilská fotbalová reprezentace si v úvodním zápase na domácím šampionátu Jižní Ameriky poradila s Ekvádorem v poměru 2:0.

Na výsledku utkání měli hlavní podíl střelci branek Arturo Vidal a Eduardo Vargas. Spolehlivý výkon předvedl i brankář Claudio Bravo a motorová myš chilského týmu Alexis Sánchez.